Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana paska rozrządu, silnik 1,9 TDI, regul


Challenger

Rekomendowane odpowiedzi

27 Kwi 2007 23:32 Laguna 1,9 TDI, wymiana paska, ustawienie wtrysku.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Witam, mam zamiar jutro zmieniać pasek rozrządu i trzy rolki w Lagunce 1,9 TDI 1998-9 R, ale to chyba ten sam co siedzi w Megance i mam w związku z tym zapytanie, czy natrafię na jakies poważne przeszkody, bo w takiej Renówce paska jeszcze nie zmieniałem.

Ford, VW, mam opanowane, ale w reni nie wiem co tam żabojady wymyslili ??

Widzę po nowym pasku i w Autotacie, ze są na nim znaki, to pewnie i na kólach zębatych, jak sie blokuje wał główny, wałek rozrzadu i pompę??

Jak tam jest z nałożeniem i naciągiem nowego paska, jak ktoś to robił, to proszę o pomoc.

 

Czy tak jak w VW, zapłon można póżniej ustawić precyzyjnie za pomoca VAGa .

Sorki, forum Laguny jest dalej zablokowane.

Za cenne parady juz dzięki i pozdrówka.

 

[ Dodano: 2007-04-30, 22:18 ]

I co nikt tu tego nie robił...........a ja juz zrobiłem, co prawda w lagunie, ale meganka chyba ma taki sam silnik, a zamieszczam to tutaj, bo furum laguny jakoś zamnknięte czy co podobnego...

Jeśli ktoś ma jakies pytania chetnie pomogę.

Ogólnie to tak jak każdy mówi, aby coś robić przy francuzkim aucie to trzeba mieć takie rece, które maja tak ze trzy dodatkowe łokcie / stawy /,................ ale jakos poszło.

A miejsca między silnikiem a budą to jak kot napłakał.......i jak tu spokojnie robić i to jeszcze rozrząd.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!