Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brak wyświetlacza = brak sterowania pilotem ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem Panowie, otóż w mojej Megance mam radio oryginalne od Meganki oraz pilot pod kierownicą do sterowania radiem, jednak nie posiadam wyświetlacza. Chciałem zapytać czy wyświetlacz jest niezbędny aby działało sterowanie radiem pilotem z kierownicy czy też nie? Mam rocznik Meganki 1998 i czy każdy wyświetlacz będzie pasował do mojej wersji? bo zauważyłem co najmniej 2 rodzaje? Swoją drogą zastanawaim się czemu zostało one zdemontowane? lub może nigdy go nie było ale w takim razie mam pilot od radia pod kierownicą to wyświetlacz nie byłby już niezbędny aby działał pilot ? Dzięki z góry za jakąś wskazówkę <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. A więc tak. owszem bedzie Ci działało radio bez wyswietlacza o ile jest ono oryginalne i podlaczone do pilota. wyświetlacz pokazuje tylko opcje , stacje, sygnal. Oba rodzaje beda pasowały do twojego auta. a sytuacja w ktorej ukazuja nam sie auta bez wyswietlacza jest jednoznaczna z tym ze ktos montowal nie oryginalne radio typu: Pioneer,JVC, itd itd itd. i wtedy nie dziala ani sterowanie z kierownicy pilotem ani wyswietlacz. Chyba ze kupi ktos adapter za ponad 100zł to dziala wtedy sterowanie z kierownicy tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanie dotyczące WYŚWIETLACZA...

Sprzedaję Radio oryginalne(Fabryczne) Philipsa razem z wyświetlaczem i wiązką.

Dziś zadano mi pytanie czy mój wyświetlacz z Megane Coupe(1999r, I rejestracja 04.2000) czyli Megane I ph II, będzie pasował do starszej meganki w której nie ma oryginalnie wmontowanego wyświetlacza(sama półeczka).

Czy mój wyświetlacz będzie pasował do każdej meganki? (Coupe, sedan, hatchback*; ph1 i ph2)

P.S. http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=15494...6wietlacz+radia znalazłem takie coś... ale to nie rozwiązuje mojego problemu... z tyłu wyświetlacza mam 2 gniazda:

- szare(do niego wpinam wiązkę od radia)

- pomarańczowe(w mojej meganie podłączałem tam wiązkę której zapewne nie będzie w wersi NIE wyposażonej w radio fabryczne, co daje pomarańczowa wtyczka? Temp, zasilanie zegarka a może ogólnie zasilanie?? )

* hatchback - nie wiem jak się to pisze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ! pozwole sobie podpiac sie pod temat... meganka 1998 classic

Moj problem polega na tym iz zakupilem oryginlne radio ale zegarek i wyswietlacz ledwo swieca nie wiem czemu , poza tym nie moge wprowadzic kodu do radia gdyz wciaz swieci sie napis CODE wogole nie pokazuja sie zera... prosze o jakies sugestie ...

1. czemu wyswietkacz ledwo swieci (ledwo widoczne cyfry)

2. czemu caly czas swieci sie CODE

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!