Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z drzwiami


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z drzwiami przednimi prawymi. Chodzi o to ze wszystkie zamykają się ładnie i taki jest tłumiony odgłos, natomiast te trzaskają gdy zamykam. Nie wiem w czym tkwi problem bo za każdym razem gdy ktoś wsiada to wali mi drzwiami tak ze aż mnie ciarki przechodzą i mam wrażenie ze szyba wyleci. Dzięki z góry za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaskanie rozchodzi sie min. od listw na drzwiach. Warto przykleic je na siliko :):):) nasmarować zamiki i uszczelik bedzie troche lepiej :):):) ja mam 3D i u mnie tez rypia jak w starym kaszlu ale zato jak sie jes zamyka delikatnie to z takim kliknieciem sie zamykają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

trochę stary temat ale najmłodszy w zagadnieniu, które mnie interesuje tzn. mam tez problem z drzwiami od strony pasażera - podczas zamykania odgłos który temu towarzyszy jest dużo bardziej głośny i nieprzyjemny niż pozostałych. Problem polega na tym, że zakem w drzwiach jest minimalnie za nisko w stosunku do zamka umieszczonego w ramie samochodu (oczka, na które się zamykają). Oglądnąłem śruby i nie jest łatwo się do nich dostać :)

Którymi śrubami pokręcić, żeby je minimalnie podnieść ?

Pozdrawiam

 

znalazłem w manualu serwisowym 47A-9, ale dostać się do śrubek nie będzie łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

podepnę sie pod temat z drzwiami - prawy tył - mam taki problem drzwi sa wyraźnie wpadnięte od strony klamki i musze je wyregulować tzn wyciągnąć ok 1-2mm, i tu pytanie jak to zrobić tzn jak się je reguluje?

pytam bo rozkręcenie trzech śrub mocujących zamek nic nie daję -pomimo że otwory są widocznie większe -do regulacji to zamek ani drgnie, próbowałem też przestawić zaczep ale tam nie ma wogóle luzu pod śrubami i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!