Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II problem z elektrycznymi szybami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów, jestem świeżo upieczonym posiadaczem Megane grandtour 1,9DCi z 2004 . dzisiaj pojawił się pierwszy powód do niepokoju o moje autko. Tylna prawa szyba żaczęła zyć własnym zyciem, sama się otwiera miej więcej do połowy, przez chwilę moge ją unieść jednak w dalszym etapie jej wariacji przestaje działać sterowanie tą szyba za pomocą przycisków od str. kierowcy jak i w drzwiach tp. Procedurę uczenia szyb odbębniłem, kostki w tylnych drzwiach przepsikałem kontakt sprayem, sprawdziłem wyłacznik drzwi przepiołem z lewych i nic, ale co dalej??? :cry:

 

[ Dodano: 2007-05-04, 13:04 ]

i już po problemie, egzorcyzmy zakończone pełnym powodzeniem. Przyczyna błacha ale może dać popalić- przycięta przez tapicerkę wiązka przewodów dociśnięta do prowadnicy szyby która nie jest oszlifowana i powodowała małe zworki.

Opisuję wyjaśnienie problemu bo może kogoś też spotka taka przykra niespodzianka.

Pozdrawiam

Mobilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj miałem podobny problem. Kiedyś jechałem i coś walneło/udeżyło z mojej strony (od kierowcy :mrgreen: ), ale nie widziałem żadnego uszkodzenia mechanicznego(myślałem, że jakiś kamień czy coś). Po 2 dniach szyba zaczęla chodzić skokami. Po paru dniach, kiedy cofałem, chciałem ją otworzyć. Moim błędem było to, że chciałem jej pomóc i dociskałem ją. Wtedy szyba wpadła i juz nie dało się podnieść. Pojechałem do serwisu do kołobrzegu wtedy był to najbliższy, z otwartą szybą(było chłodno ale na szczęscie nie padało) , i tam okazało się że linki spadły z prowadnicy czy coś takiego i czeba wymienić cały mechanizm. We wrocławiu(po trudach) wymienili na gwarancji, a na pozostałe pozakłądali ograniczniki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!