Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

automatyczne zamykanie drzwi


dki

Rekomendowane odpowiedzi

tj.gasze silnik wysiadam z autka zatrzaskuje drzwi odczekuje chwile i nagle pyk i sie zamykaja
Hmmm... Nawet w instrukcji nie widziałem opisu takiej funkcji. W mojej Megance nigdy drzwi się same nie zamykały. Może masz jakiś autoalarm z taka funkcją?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehem. ;] ja mam tak samo.. że albo po czasie albo po odejściu od auta samo się zamyka.. ale pilot musi być w odpowiedniej odległości od samochodu.. Podejrzewam że na wyjście z auta jest ustalony jakiś limit czasowy bądź coś w tym stylu i np jak się szybko wysiądzie zamknie i odejdzie to wtedy się zamyka sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś nowy typ alarmu o którym nikt wcześniej nie wspominał? Chociaż podobnie może zachowywać się uszkodzona karta. Uszkodzenie gdzieś na stykach może zamykać samochód. Zresztą co to znaczy że zamyka się po pewnym czasie lub po odejściu od samochodu i że pilot musi być w odpowiedniej odległości? Za dużo tych "ale".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonescu, jednemu z userów światła drogowe przełączały się uwaga...automatycznie na mijania, po wykryciu przez specjalny czujnik świateł z przeciwka... <ok>

Nawet nie wiemy jaki potencjał drzemie w naszych autach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powiem tak miałem meganke 1 z 97r to mi sie ciągle zdarzało automatycznie sie same drzwi zamykały teraz mam meganke2 z 2003 i jest to samo znaczy 2 razy tak miałem.Z moich spostrzeżeń wynika że nigdy się tak nie zrobiło jak był kluczyk w stacyjce lub karta, ale dla czego tak sie robi nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie jest to standartowa funkcja zamykania drzwi po ok 15 sekundach od wyjęcia karty i trzasnięcia :) drzwiami. Niezależnie działa też automat jeśli otworzę z przycisku karty i nie otworzę za pomocą klamki drzwi. Dobrze jest nie zostawiać karty w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

waldek708, Ale ja mam podobnie, to nie było montowane tylko w Lagunach :-P kepa416, ma racje ale nie potrafił tego wytłumaczyć tak jak zrobił to Grzechub, B) a ja ci jeszcze powiem że kartę jak w środku zostawisz to się nie zamknie z nią o to się nie bój B) w karcie jest czujnik, jak auto nie wyczuwa jej w środku zamyka auto po odejściu na daną odległość B) i nie wszystkie megi to maja :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci jeszcze powiem że kartę jak w środku zostawisz to się nie zamknie z nią o to się nie bój
a chcesz się założyć,że się zamknie?Naturalnie karta w aucie ale nie w czytniku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708, no mi się zawsze zamyka B) u matki w combi kartę nosi w torebce drzwi się i otwierają i zamykają B) wystarczy tylko że wyczują kartę i to samo ma ojciec w Lagunie III GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u matki w combi kartę nosi w torebce drzwi się i otwierają i zamykają
jakos nie chce mi się wierzyć.W meganie trzeba nacisnąć na przycisk,żeby zamknęły się drzwi.Może po lifcie jest inaczej?Ja piszę o ph1...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamuśka ma ph2 ja ph1 nie mam hand free żeby otworzyć muszę nacisnąć na kartę ale żeby zamknąć to wystarczy ze odejdę ;-) 1 minus jeśli są otwarte szyby to się wtedy nie zamkną :-? żeby szyby się zamknęły to już trzeba 2 razy na kartę kliknąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!