Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Uniden] Czy warto wchodzić w Unidena 520 XL ?


Marcinescu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam.W scenicu z 97r miałem UNIDENA 520 z anteną SIRIO T3-27.Radio zostało skradzione a potem sprzedałem auto razem z anteną.Obecnie mam scenica z 2000r i poszukuję dalej UNIDENA 520.Antena będzie taka jak ma kolega GOJGEN,tyle tylko,że SIRIO TURBO 2000.Każdy chwali to co ma.Szerokości życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego PAWEŁ jakie inne radio w takim razie polecasz,coś jak UNIDEN?.Wiem wiem propozycji było wiele,ale nie wiem co dobre.Używany UNIDEN 520 stoi u mnie po 260zł,nowy 510 po 180zł a 520 jak się uda to po 210zł,więc po co przepłacać lepiej wypić ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Yosana Pro-120 z RF, lub Yosana JC-2204 Turbo bez RF, ale z ASQ.

Oba radyjka są godne polecenia i można je kupić do 250 zł.

Które wybierzesz, to już zależy od preferencji ^^

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam od ładnych 5-6 lat Unideny 520 XL, ja i brat. Niedawno kupiłem trzeciego od kolegi. Na prawdę w przedziale cena/jakość świetny wybór. Lepiej wychaczyć używkę Unidena niż kupić radio w biedronce albo innym supermarkecie...

 

Edit:

P.S. jeśli chodzi o legalność czy też nie... hm ile kontroli macie w roku? ile kontroli z tego sprawdzali Wam CB?

ostatnie 2 kontrole (radar) miałem 2 lata temu, i ani razu nie sprawdzali co mam w aucie i dlaczego.

Edytowane przez soko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię, ponieważ miałem spotkanie z misiakami i gadaliśmy o pro 520XL.

Gdy siedział w poprzednim aucie (fiat cc) był zamontowany przy drzwiach, pod cięgnem ssania. Jak wysiadałem z autam policjant zauważył, że mam undka. dowiedziałem się, że on posiada TO SAMO RADIO. Spytałem, czy wie, że jest nagonka. Odpowiedział, że jest zakaz SPRZEDAŻY, a dokładnie chodzi o chińskie wersje, i jak masz w aucie to się można wytłumaczyć że kupiłeś, tak jak wspomniano, kilka lat temu, nie pamiętasz dokładnie kiedy. Jak masz wersje niechińską to nawet nie musisz nic się bać.

 

Co do tematu: posiadam undka ponad 4 lata. Nigdy mnie nie zawiódł. Teraz jeździ sprzężony z Midlandem ML 145 i zbiera spokojnie 10 km. Radio godne polecenia, nieźle radzi sobie z tłumieniem szumów, filtr ANL, sql, rf gain- wszystko do regulacji. polecam radyjko :D

Edytowane przez stanleus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pracuje w firmie ktora handluje Unidenem I zakaz juz nie obowiazuje.Polecam [cenzura] Radio.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6,7

Na forum wysławiamy się cenzuralnie :!: -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!