Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Air Soft Gun


marcin.m

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwa ma jedna wade , bawisz sie tylko do pierwszego i zarazem ostatniego trafienia ;-)

paintballem miał jedna wade , żona nie wyrabiała z praniem :-P , a ASG wg mnie jest bardziej rekonstrukcja prawdziewego pola walki niz paintball , ale zabawa przednia

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków paintballa i ASG .

Jak sa pytania ,prosze piszzcie na pw

 

AWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim praniem? :mrgreen: Jeden strój, nie piorę cały sezon. Dopiero po sezonie piorę cały komplet (spodnie, kurtkę, czapkę, kamizelkę). Trzeba nie dać się tyle ustrzelić :-P Kiedyś (RAZ) próbowałem pograć w ASG. Owszem, nie lata się z butlami, te pistolety są po prostu realne. Ale jak ja strzelam takim pistoletem, z którego takie malutkie kulki wylatują i nawet nie widzę gdzie ta kulka leci - to mnie szlag trafia ;-) Dlatego zrezygnowałem z ASG i zacząłem grać w Paintball. Tam widać, gdzie kulka leci, są "realistyczne" trafienia no i bardziej boli jak się dostanie (tutaj też - bardziej realne). Dlatego dla mnie prym wiedzie paintball ;-)

Kiedyś można zrobić jakiś spot z paintballem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , a co do malutkich kulek ,to jak wiesz wszystko zalezy od fps i od ludzi ,jak ktos jest terminatorem to nic sie nie poradzi ,a jak dostaniesz z dobrego karabinka ASG to poczujesz ,na tym polega ta zabawa. Moze kiedys mozna by ustawic taka impreze ASG kontra Paintball , ciekawe czy beda chetni ? ( dosyc niespotykana moze byc impreza :mrgreen: Grunt to miec jakiegos konika

 

Serdzecznie pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-11-27, 15:59 ]

Tak dla wyjasnienia dla tych co niewiedza a chcieli by sie dowiedziec co to jest Air Soft Gun

 

Airsoft jest młodą w Polsce zabawą o zasadach zbliżonych do paintballu. Stawiany jest tutaj jednak znacznie większy nacisk na realizm podczas zabawy. Dla jednych jest pasją i sposobem na życie sam w sobie, dla innych jedynie półśrodkiem do podnoszenia kwalifikacji w szerszej działalności paramilitarnej.

 

Link do regul i zasad BHP - i jak to wyglada wg prawa

:P

http://www.wmasg.pl/artykuly/air_soft_gun/...(prawo_asg)/14/

post-16800-1259314739_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!