Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pukanie stukanie kolo dmuchawy w megance


grubby_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam meganke z 97 1,6e i usunolem usterke dmuchawy gdzyz niedzialala.

I niestety cos stuka w okolicach dmuchawy.

gdy wlączam recykling powietrza niestety ale co jakis czas cos uderzy w tamtych okolicach.

Mam problemy z wyjeciem wycieraczek z uchwytami (chyba sa montowane na frezach ale przyrdzewniala jak to sciagnąć??

 

Pytanko na marginesie gdzie w necie jest sklep z uszczelkami do megnaki i innymi częściami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

 

te stukanie to jest uszkodzony mechanizm uruchomiania recyklingu , ale tego nie da się naprawić , tylko trzeba kupić nowy . miałem to samo.

 

Proszę nie nadużywać opcji cytowania i nie cytować całości postu jeśli odpowiadzasz bezpośrednio pod nim. PREZES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz rozbebeszyc całe podszybie ,ramiona wycieraczek

blache na grodzi silnika taka czarna mocowany jest na niej GM zdaje sie ze 6 srób m 6ja trzyma

nastepnie 2 śróby m6 od puszki która łaczy silnik wentylatora z wlotem do kabiny

a i sam silnik tez poluzować jak masz sprytne rece dasz rady a ten silniczek na foto jest przykrecany wkretami na klucz 6

a ramiona sciągniesz ściagaczem

UWAGA NA SZYBE ;-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ja również miałem ten problem, dzisiaj zrobiłem to sobie sam i elegancko działa. Jedynym warunkiem naprawienia tego jest to żeby klima była pusta.

Jesli jest to samochód z klimą trzeba by było podjechć tam gdzie nabijają klimę, żeby odciągneli ten środek z samochodowej klimy i potem jak już zrobi się z tą klapką od recyrkulacji, żeby ponownie nabili ponownie klimę. Myślę że nie będzie to taki duży koszt co nabicia pustej klimy.

Jak co to mogę opisać krok po kroku naprawe tej klapki.

Pozdrawiam !!!

[dlaczego napisałeś to samo w 2 postach? http://megane.ruzam.pl/viewtopic.php?p=259...99674bc54#25984

nie wystarczyło w jednym? lub wkleić odnośnik? naruszyłeś regulamin] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!