Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rangi na forum


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj czytając jeden z tematów przypomniała mi się sprawa rang. Potrzebną są nowe, ciekawe rangi dla użytkowników. Obecnie nie ma ich za dużo. Dlatego jak macie jakieś propozycje to proszę umieścić je w tym temacie.

Zgłaszajcie tylko kompletne propyzcje rang, od 0 postów do 500 albo więcej, w taki sposób

nazwa1 - liczba pkt. np.0

nazwa2 - liczba pkt. np 30

itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś przerabiałem na innym forum, a konkretnie F-1 :!:

Pytanie PO CO :mrgreen:

Będzie tylko sztuczne nabijanie postów i bicie piany bez celu. :)

Najlepiej wywalić ilość postów. Stawiam wniosek o usunięcie wyświetlania ilości postów. :!:

Czy ilość postów świadczy o tym, kto jest znawcą tematu :) :) bo ja uważam, że nie.

A tam doszło do tego, że ludzie pisali oby tylko licznik bił :evil: Jak zniknał licznik to znowu zrobiło się normalnie.

Jak moderatorzy mają dużo czasu ( ja nie mam ) i przeglądają wszystko, to proszę bardzo ale znam z autopsji i wiem, że potem ciążko znaleźć to czego się szuka a za to jest kupa nic nie wnoszących do dyskusji postów.

Ja staram się odpowiadać jak coś wiem w temacie (miałem np. podobną usterkę) i mogę być pomocny a nie dla jakiejś tam rangi. Cieszę się jak mogę być pomocny.

Mam Renówkę od 2,5 roku i przejechane tym autkiem parę ładnych kilometrów i nie uważam się za znawcę , eksperta czy jeszcze jak to tam nazwać a napewno już nie będę tego oceniał na podstawie ilości postów - to paranoja. Osobiście nie dla statystyk :!:

Młody jesteś i może masz czas na czytanie tego wszystkiego.

Proponuję abyś czytał wszystko i sam oceniał wagę tego co ludzie piszą i przyznawał punkty za sensowne i pomocne posty i wtedy możesz nadawać rangi ale nie po ilości postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na forum o F1(może ktoś zna http://www.f1club.pl - swoją drogą to miłośników F1 - zapraszam do odwiedzenia) gdzie nie ma adminów (tzn. jest jeden - osoba która założyła forum) ale nawet on pisze jako zwykły user i mogę was zapewnić że jak narazie wszystko idzie dobrze. Jako admin-moderator działa tylko na prośbę o przeniesienie czegoś, lub jak sam coś ogłasza itp.

 

Opcja a) bardzo mi odpowiada - wszscy na równych prawach :mrgreen: ale też skłaniam się do opcji :) - osoba za trzymanie ładu też jest potrzebna :) tylko oby ta administracja się zbyt nadto nie rozrosła ;-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze sie przyda ktos z prawami, bo i znajda sie "niedzielni forumowicze" ktorzy np wpadna, skleca posta o "czyms tam" i wkleja go w 4-10 roznych katow tematycznych, po to tylko "zeby ktos zauwazyl i koniecznie im odpowiedzial" a dbac o forum nie musza bo i tak tu juz nie zagladna nigdy :] zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem "Opcja a) bardzo mi odpowiada - wszscy na równych prawach :mrgreen: ale też skłaniam się do opcji :) - osoba za trzymanie ładu też jest potrzebna :) tylko oby ta administracja się zbyt nadto nie rozrosła ;-) Pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi o uprzywilejowaniu :!:

To po co ci te rangi :mrgreen: Dasz komuś np. ekspert - znawca lub jeszcze coś tam a on dupa a nie znawca będzie bo co napisał 500 postów o dupie Maryni. Dla mnie osobiście ta liczba nic nie znaczy :) - ota taka sucha mało istotna dana.

A niech sobie będzie administracja (max. 1-3 os.) i osoby te niech będę wyróżnione tylko oby się ta administracja nie rozrastała zbytnio bo potem sami admini się nie mogą dogadać między sobą ;-) Wierz mi wiem o czym mówię :!:

Widać Krzychu młody jeszcze jesteś i jak widzę niereformowalny.

Twoje (wasze forum) - wasza sprawa.

Jednak weźmij pod rozwagę, że już nie jestem sam - kolega moroh choć też młody wiekiem to już dobrze rozumuje :) OK

Ja już się opowiedziałem za opcją a) z ukłonem w stronę opcji :) 2 - userzy i administracja.

Ja chcę user na wieki i możesz mnie wyróżnić - proszę - zielonym kolorem bo akurat taki lubię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic tu nie pisać, ale jednak się wypowiem, bo polemika nabiera rumieńców.

1.Generalnie jestem za pozostawieniem ilości napisanych postów ale żadnych rang wynikających z tego.

2. Administracja warto aby była wyróżniona :mrgreen: Być może ktoś będzie chciał zwrócić się do admina, więc od razu wie kto nim jest.

3. Jestem za wyróżnieniami typu: expert, specjalista itp nadawanymi wyłącznie za fachowe porady, pomoc, etc.

 

Twoje (wasze forum) - wasza sprawa.

NIE! Wydaje mi się, że to forum jest NASZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotka, rzecz zbędna. Co do rang - trochę jednak jestem przeciwny temu, nawet za pomoc czysto techniczną..Co do ilości postów nabitych - może zostać, co za różnica.. [to tylko moje zdanie oczywiście JAKBY CO] Jednak wola demokracji lub administracji - będzie co ma być. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!