Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mam problem...


janiol13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem.A wiec tak.Miałem w domu imprezke.Jak to na imprezie bywa byl alkohol.

Po jakims tam czasie stwierdzilismy ze by szlo jechac cos kupic zjesc.A ze wszyscy byli pod wplywem to zadzwonilem po znajomego zeby przyjechal i nas zawiozl do baru cos zjesc.Znajomu byl oczywiscie trzezwy.Pojechalismy do baru.Poszlismy zlozyc zamowienie.Ten znajomy zostal w barze a ja wziolem od niego kluczyki i poszedłem do auta po piwo.A ze autko stalo pod zakazem.Postanowiłem poprosic pierwsza lepsza osobe zeby przejechala mi autem 2 metry do przodu.Pewien mlody człowiek sie zgodzil.Wiec siadłem na miejsce pasazera.On na miejsce kierowcy.Dalem mu kluczyki i podjechal do przodu.Po czym zgasił silnik i oddal mi kluczyki.Ładnie mu podziekowałem i kazdy poszedl w swoja strone.Po paru minutach moj znajomy wraca z zamowionym jedzeniem i siada na miejsce kierowcy a ja na pasazera.Chce juz zamykac drzwi a tu jakis koles mi na to nie pozwala.I twierdzi ze to ja przeparkowalem ten samochod.Po paru minutach podjezdza radiowoz nie oznakowany i zapraszaja mnie do niego.Oczywiscie wsiadlem.Zajechalismy na komende.Dmuchanie w alkomat.No i pytanie ze strony policjanta "dlaczego pan jechal po spożyciu alkoholu ?" Oczywiscie powiedzialem ze to nie ja przeparkowalem auto.A oni dalej twierdzili ze to ja i dali mi jakies papiery do podpisania.Powiedzialem ze nie podpisze,bo to nie ja auto przeparkowalem.Wiec jeden z policjantow zaczol krzyczec na mnie.Powiedzialem grzecznie ze nie podpisze bo nie ja jechalem.Jeden z policjantów krzyczał ze jak nie podpisze do wezma mnie na dołek albo zamkną na izbie wytrzeżwien. Wiec jeden z policjantow zalozym mi kajdanki i parenascie razy uderzyl mnie w twarz.Po jakims czasie przyszedl drugi policjant z wezwaniem na komende i kazal podpisac.Zapytalem sie go jak mam to zrobic jak mam rece skute..Wiec kazal mnie rozkuc.Podpisalem wezwanie i mnie puscili.

 

W taki oto sposob chyba pozbylem sie prawajazdy.

 

I mam pytanie co z tym mam teraz zrobic ??? POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janiol13, w takich sytuacjach niezastąpiony jest monitoring. Dowiedz się, być może jakaś kamera zarejestrowała moment przestawiania auta przez "nieznajomego" - to będzie niezbity dowód. Możesz też szukać świadków, którzy by poświadczyli na Twoją korzyść.

 

Życzę Ci pomyślnego rozwiązania sprawy.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z policjantów krzyczał ze jak nie podpisze do wezma mnie na dołek albo zamkną na izbie wytrzeżwien. Wiec jeden z policjantow zalozym mi kajdanki i parenascie razy uderzyl mnie w twarz.Po jakims czasie przyszedl drugi policjant z wezwaniem na komende i kazal podpisac.Zapytalem sie go jak mam to zrobic jak mam rece skute..

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

Jak najszybciej udaj się do jakiegoś prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś ich wylegitymować, ale teraz możesz iść na posterunek spytać się o telefon do komendy wojewódzkiej zadzwonić na ich infolinie i powiedzieć o całym zajściu oczywiście cała sprawa trafi do sądu. Warto żeby byli jacyś świadkowie. Jeśli ich rozpoznasz to możesz powiedzieć że o tej i o tej godzinie zaszło to i to i że policjanci wymuszali na Tobie podpisanie jakiś papierów i jeśli masz ślady po pobiciu to idź na obdukcje do lekarza. Resztę co zrobić powiedzą Ci na infolinii. Kurna nie mam nic do policji, mam ojca policjanta, ale tych dupków to powinni na pysk wywalić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano ide do prawnika i zobacze co powie :-)

 

[ Dodano: 2009-12-07, 14:19 ]

A czy policja nie powinna mnie zamknać skoro twierdza ze kierowałem w stanie nietrzezwym ?? a dojde do siebie to przesłuchac ?? Akcja miała miejsce w sobote 1:30 a wezwanie mam na czwartek do komendy :roll: A z tego co wiem to pijanych kierowców nie puszczaja do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macv6, a co mu da prawnik skoro nie ma żadnych świadków ze go policja pobiła?? Nie wiesz jak to jest ?? 1 uczciwy Polak przeciwko bandzie policyjnych debili??

 

Zastanówcie się....Kolega janiol13(pod %) VS 3,4,5,6 policjantów....kto wygra rozprawę?? policja :-) bo takie mamy prawo....Jak piszą koledzy obdukcja to najlepsze rozwiązanie.

 

PS: nie sądzę by coś CI dało pisanie zażalenia na nich. Pewnie powiedzą Ci zajmiemy się tym natychmiast a i tak gówno zrobią.

Z całego serca Ci współczuje i 3mam kciuki byś odzyskał Prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-podpisalem wezwanie i mnie puscili" Spokojnie, przeciez podpisales wezwanie a nie przyznanie sie do zarzucanego Ci czynu. Zawezwano Cie na ponowne przesluchanie a Ty ponownie mozesz trzymac sie swojej wersji. Czyz nie widzisz ze sä bezradni i probuja Cie zastraszyc? Nic na ciebie nie maja, jak przyjechali to przeciez siedziales na miejscu pasazera i szarpales sie z jakims chuliganem, ktory cie probowal napasc w twoim samochodzie a ty sie przed nim broniles probujac zamknac sie przed nim w aucie nie wiesz kim on byl bo chuligan zadnej legitymacji Ci nie pokazywal a jak przyjechala policja to sie ucieszyles ze prawo przyjechalo Cie bronic a tu sie okazalo , ze Ty im zaufales a oni Cie za to na komendzie osadzili, pobili, zastraszyli i jeszcze chcieli zmusic do podpisania przyznania sie do czynu ktory nigdy nie mial miejsca....

 

Przemysl to, w Twoim przypadku nic na Ciebie nie majä i licza na to ze sie sam przyznasz ale to ty teraz zaatakuj i zapytaj co policja zamierza zrobic w zwiazku z tym ze ktos cie napadl w nocy a oni zatrzymali Ciebie zaatakowanego a bandziora pewnie puscili i jeszcze za obywatelska postawe pochwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, próbują Cię zastraszyć i zmusić do przyznania się, aby pokazać przełożonym, że się wykazują. Broń się atakiem, tzn. składaj skargi i zażalenia do Komendy Wojewódzkiej. Takie metody zastraszania są u nich normalne, nie martw się że coś podpisałeś, przecież byłeś zastraszony i pod wpływem alkoholu. Trzymaj się swojej wersji. Ale o ten monitoring mógłbyś się dowiedzieć.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!