Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie świece stosujecie w swoich silnikach?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki. Jednak zwróciłem NGKi , i za wieloma radami dobrych ludzi, kupiłem BERU UltraX Titan 4 elektrodowe ( UXT2 0 00002 335 607 ) . Jeszcze dokupię przewody ( pewnie NGK bo sprawdzone na paru samochodach ) i jak sie ociepli wymieniam <szukaj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj właśnie zamówiłem Beru UXT1 (20zł/szt) a w piątek montuję w aucie.

Zobaczymy co będzie...oczywiście napiszę co i jak <szukaj>

 

[ Dodano: 2011-02-20, 11:22 ]

No więc Beru UXT1 założone.

Wrażenia?? Normalnie, szału nie ma i nie będzie raczej. Autko na zimno ma wg mnie deczko lepszy zapłon, delikatnie lepiej reaguje na gaz. Jak się kręci to zobaczę jak będę z pracy wracał, ale jak dziś jechałem to widać że trochę szybciej się wkręca.

Ogólnie wiedziałem że rakiety nie będzie przez to i niech się nikt nie nastawia na to.

Ale jest o niebo lepiej niż na świecach które zaleca producent tj. eyquemy.

Ja bym radził nie kupować tego.

Na wszystko wydałem 80zł i tak musiałem wymienić więc padło na takie.

Jakie wybierzecie zależy od was, ale ja wiem że jednoelektrodowych już nie kupię, tylko wieloelektrodowe <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w sobotę zamontowałem nowe świeczki ( BERU UltraX Titan 4 elektrodowe ) i przewody Boscha , niestety się rozchorowałem więc na razie nie jeżdżę szczeniakiem ale po jeździe próbnej mogę stwierdzić że autko trochę lepiej się zbiera , odpala raczej bez zmian , ani lepiej ani gorzej. W chwili wolnej wstawię foto starych świec , może mi coś o nich powiecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stare masz kable ?

Obecnie mam wsadzone NGK BCP5ES i autko dobrze chodzi.

Zamiennie stosuję jeszcze Eyquem FC52LS (trudno dostać) i NGK V Line 16.

Na wszystkich trzech typach świec silnik pracuje tak samo.

Ważne jest, żeby przerwa miała 0,8-0,9 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stare masz kable ?
Tego nie wiem auto kupiłem 1,5 roku temu ale kabli jeszcze nie wymieniałem to może będzie najlepiej jak wymienie kable i świece?? Bo i do tego mam nierówno pracujący silnik :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!