FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: mechanizm podnoszenia szyby, link ? - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Megane II phI
mechanizm podnoszenia szyby, link ?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   michal-373 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Silnik:1900
  • Przebieg (tys.km):180000

Napisano 30 grudzień 2009 - 22:13

witam.
w mojej Megane 2004r. z przodu od strony pasażera przestałą działać szyba okazało się że pękły linki byłem w sklepie i powiedzieli że samych linek nie dokupie tylko cały mechanizm:( znaczy bez silnika cena 280zł :/
czy jak mi gdzies na zamowienie dorobią linki to dam rade sam je wymienić ? bo chyba nie jest to proste a i czy wiece gdzie dokupie linki ??
0

Sprawdź:

Giełda:

Części samochodowe

Samochody używane

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   sartek 

• Auto:Honda Civic Type-S
  • Silnik:1.8 V-TEC
  • Przebieg (tys.km):5

Napisano 31 grudzień 2009 - 09:03

Zadzwoń tam i sie umów, że wyślesz im cały podnośnik z linkami do wymiany, to dostaniesz z powrotem złożony komplet. Mnie to wyszło 130 zł. http://www.linkipiast.pl/index.html
Sartek
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   michal-373 

Napisano 31 grudzień 2009 - 18:25

kolego wielkie dzięki, i ile czasu ci już te linki wytrzymują ??
bo znajomy do suzuki kiedys dorabial linke wlasnie w jakims zakladzie i mu moment znowu pekla

[ Dodano: 2010-01-01, 09:51 ]
chodzi mi o to że nie linka może pęknąć tylko urwie się końcówka jeżeli będzie za słąbo zarobiona a przy opuszczaniu i podnoszeniu szyby wydaje mi sie ze ma duzy opór bo jedna w jedna a druga w drugą ciągnie
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   sartek 

Napisano 01 styczeń 2010 - 10:52

Na razie nowe linki mają jakiś miesiąc, więc za dużo powiedzieć nie mogę, ale na moje "niefachowe" oko to robota wygląda bardzo solidnie. Firma specjalizuje się we wszelkiego rodzaju linkach i cięgnach, więc jest szansa, że może nic nie spaprali. W końcu nic innego nie robią :). W każdym bądź razie jak na razie nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.
Sartek
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   michal-373 

Napisano 01 styczeń 2010 - 14:15

ale dobre kolego rozwiązanie, bo samych linek nie dokupisz :) trzeba kupić cały ten plastik i linki razem z tym sa a koszt to 280zł !!!!!!!!
a ciebie tyle wyniosło z przesyłkami ?? ile ogólnie same linki kosztowały i ile ci dorobił bo mi 2 będą potrzebne bo są zniszczone a jedna jest dobra ta co jest taka jakby tylko przedłużką
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   sartek 

Napisano 01 styczeń 2010 - 16:16

Za przesyłkę nie płaciłem nic, bo jestem z Poznania i po prostu tam podjechałem. Za 130 zł zdjęto mi wszystkie stare linki, założono nowe i zmontowano wszystko do kupy. Mam jeszcze jakieś nowe metalowe tuleje, co to mają być mocniejsze niż poprzednie plastikowe. Proponuję zadzwonić, wyjaśnić co jest do zrobienia i ustalić cenę.
Sartek
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   michal-373 

Napisano 01 styczeń 2010 - 19:38

wielkie dzieki za pomoc

[ Dodano: 2010-01-04, 13:49 ]
napisałem do nich kolego meila mogą zrobić a koszt w granicach 120zl - 200zl zalezy co sie zepsulo, moim zdaniem się nie opłaca bo dojdzie jeszcze przesyłka a na allegro kupie cały mechanizm za 150zl uzywany bo uzywany ale linki bedą orginalne.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1