Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
Sign in to follow this  
michal-373

Megane II phI mechanizm podnoszenia szyby, link ?

Recommended Posts

michal-373    0

witam.

w mojej Megane 2004r. z przodu od strony pasażera przestałą działać szyba okazało się że pękły linki byłem w sklepie i powiedzieli że samych linek nie dokupie tylko cały mechanizm:( znaczy bez silnika cena 280zł :/

czy jak mi gdzies na zamowienie dorobią linki to dam rade sam je wymienić ? bo chyba nie jest to proste a i czy wiece gdzie dokupie linki ??

michal-373    0

kolego wielkie dzięki, i ile czasu ci już te linki wytrzymują ??

bo znajomy do suzuki kiedys dorabial linke wlasnie w jakims zakladzie i mu moment znowu pekla

[ Dodano: 2010-01-01, 09:51 ]

chodzi mi o to że nie linka może pęknąć tylko urwie się końcówka jeżeli będzie za słąbo zarobiona a przy opuszczaniu i podnoszeniu szyby wydaje mi sie ze ma duzy opór bo jedna w jedna a druga w drugą ciągnie

sartek    0

Na razie nowe linki mają jakiś miesiąc, więc za dużo powiedzieć nie mogę, ale na moje "niefachowe" oko to robota wygląda bardzo solidnie. Firma specjalizuje się we wszelkiego rodzaju linkach i cięgnach, więc jest szansa, że może nic nie spaprali. W końcu nic innego nie robią :). W każdym bądź razie jak na razie nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

michal-373    0

ale dobre kolego rozwiązanie, bo samych linek nie dokupisz :) trzeba kupić cały ten plastik i linki razem z tym sa a koszt to 280zł !!!!!!!!

a ciebie tyle wyniosło z przesyłkami ?? ile ogólnie same linki kosztowały i ile ci dorobił bo mi 2 będą potrzebne bo są zniszczone a jedna jest dobra ta co jest taka jakby tylko przedłużką

sartek    0

Za przesyłkę nie płaciłem nic, bo jestem z Poznania i po prostu tam podjechałem. Za 130 zł zdjęto mi wszystkie stare linki, założono nowe i zmontowano wszystko do kupy. Mam jeszcze jakieś nowe metalowe tuleje, co to mają być mocniejsze niż poprzednie plastikowe. Proponuję zadzwonić, wyjaśnić co jest do zrobienia i ustalić cenę.

michal-373    0

wielkie dzieki za pomoc

[ Dodano: 2010-01-04, 13:49 ]

napisałem do nich kolego meila mogą zrobić a koszt w granicach 120zl - 200zl zalezy co sie zepsulo, moim zdaniem się nie opłaca bo dojdzie jeszcze przesyłka a na allegro kupie cały mechanizm za 150zl uzywany bo uzywany ale linki bedą orginalne.