Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

mechanizm podnoszenia szyby, link ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

w mojej Megane 2004r. z przodu od strony pasażera przestałą działać szyba okazało się że pękły linki byłem w sklepie i powiedzieli że samych linek nie dokupie tylko cały mechanizm:( znaczy bez silnika cena 280zł :/

czy jak mi gdzies na zamowienie dorobią linki to dam rade sam je wymienić ? bo chyba nie jest to proste a i czy wiece gdzie dokupie linki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wielkie dzięki, i ile czasu ci już te linki wytrzymują ??

bo znajomy do suzuki kiedys dorabial linke wlasnie w jakims zakladzie i mu moment znowu pekla

 

[ Dodano: 2010-01-01, 09:51 ]

chodzi mi o to że nie linka może pęknąć tylko urwie się końcówka jeżeli będzie za słąbo zarobiona a przy opuszczaniu i podnoszeniu szyby wydaje mi sie ze ma duzy opór bo jedna w jedna a druga w drugą ciągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nowe linki mają jakiś miesiąc, więc za dużo powiedzieć nie mogę, ale na moje "niefachowe" oko to robota wygląda bardzo solidnie. Firma specjalizuje się we wszelkiego rodzaju linkach i cięgnach, więc jest szansa, że może nic nie spaprali. W końcu nic innego nie robią :). W każdym bądź razie jak na razie nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobre kolego rozwiązanie, bo samych linek nie dokupisz :) trzeba kupić cały ten plastik i linki razem z tym sa a koszt to 280zł !!!!!!!!

a ciebie tyle wyniosło z przesyłkami ?? ile ogólnie same linki kosztowały i ile ci dorobił bo mi 2 będą potrzebne bo są zniszczone a jedna jest dobra ta co jest taka jakby tylko przedłużką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przesyłkę nie płaciłem nic, bo jestem z Poznania i po prostu tam podjechałem. Za 130 zł zdjęto mi wszystkie stare linki, założono nowe i zmontowano wszystko do kupy. Mam jeszcze jakieś nowe metalowe tuleje, co to mają być mocniejsze niż poprzednie plastikowe. Proponuję zadzwonić, wyjaśnić co jest do zrobienia i ustalić cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc

 

[ Dodano: 2010-01-04, 13:49 ]

napisałem do nich kolego meila mogą zrobić a koszt w granicach 120zl - 200zl zalezy co sie zepsulo, moim zdaniem się nie opłaca bo dojdzie jeszcze przesyłka a na allegro kupie cały mechanizm za 150zl uzywany bo uzywany ale linki bedą orginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!