Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Znizki na opony!


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Robak, napisalem "bedzie mozliwosc otrzymania wiekszej znizki na jeden... "

A to jakie beda to znizki jest jeszcze w trakcie ustalania. Standardowo dla kazdego z forum bedzie tylko 2%, niestety jest to troche malo ale sprawa jest jeszcze otwarta i postaram sie uzyskac wiecej.

Hadson, tez dobry pomysl. Ale jak dadza wieksza znizke na te 4, to pewnie stracimy znizke na inne oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepsza zniżka na wszystkie rozmiary niż brak zniżki a 2% na oponie jakiejkolwiek to i tak najtaniej jak można znaleźć, oczywiście jak się uda załatwić większy rabat to chwała wyłączam się z tej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ile mają upuścić 10%? oni i tak mają najniższe ceny zresztą jak napisałem wyżej wasza sprawa ja i tak kupię u nich oponki na zimę a za te 4zł z każdej opony to napiję się piwa z aministracją i szefostwem Opony24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... znizka powinna byc wieksza niz 2%, 8zl na komplecie to smiech na sali...

 

poza tym MI i MII maja rozne rozmiary. w MI 185/60/R15, MII 195/65/R15, wiec bez sensu jest miec jeden rozmiar znizkowy. jesli nie godza sie na co innego to mozna ich spokojnie wysmiac i olac, z zastrzezeniem "na forum zostanie podana info zeby u was nie kupowac" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrNO, ja nikogo nie bronię ale weź pod uwagę to że mamy z krzychem firmę która daje nam 15% ale co z tego że 15% jak po zastosowaniu rabatu uzyskaliśmy ceny sklepu opony24h bez tych 2% które Krzychu załatwił. kolega jack001 powinien zacząć od podania cennika a potem rzucać wysokości zniżki.

zaznaczam jeszcze raz nie mam żadnych profitów z tego sklepu po prostu mają najniższe ceny i jakikolwiek rabat u nich jest sukcesem brawo Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak pozostanę przy moim zdaniu wybrania jednego modelu opon w dobrej cenie i dobrej jakości, sprawdzonej przez użytkowników, 4 rozmiarach. 2 ch dla MI i 2 dla MII.

 

I te 4 opony mieć w dużo niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!