Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Data przeglądu umówiona


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj będąc w serwisie Kangoo umówiłem się na przegląd Megane. Wszystko pięknie gdyby nie czas oczekiwania - tzn przegląd maksymalnie 3 godziny, ale jak zacząłem wymieniać na co jeszcze mają zwrócić uwagę i co naprawić (samochód na gwarancji) to facet lekko się zdziwił no i czas wydłużył się tzn od 9 rano do 16 :mrgreen: Koszt przeglądu z filtrami, olejem i robocizną!!! to ok 700 zł - paranoja. Ale cóż póki na gwarancji to się jeździ :lol: Ciekaw jestem jak się uporają z tymi moimi wytycznymi hehe:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sa przeglady gwarancyjne :-D wczoraj rozmawialem z qmplem ktory pracuje w pugu :)

tam to sa cyrki, w kazdym samochodzie na gwarancji wymieniaja klocki + laczniki stabilizatorow, bez wzgledu na to ze maja powiedzmy 500km przebiegu :) i koniec

przy uszkodzonym tlumiku ( po gwarancji ) wymienia sie caly uklad wydechowy od kolektora - koszt okolo 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja swojego auta podczas naprawy/wymiany elementów nie spuszczam z oka :-D

 

kolega zostawił w "sprawdzonym" warsztacie focusa 1.6 na drobne naprawy,

jak wrocił to zobaczył że ma przejechane 80km wiecej

 

własciciel warsztatu odpowiedział że "to w ramach testu czy wszystko chodzi" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakiś serwis wybitny bo szwagier jezdzil do jednego z warszawskich i tam raczej nie wymieniali nic ponad program...

a co do 700 za olej... norma - za wymiane w clio tez tyle usłyszałem - no i pojechałem do sprawdzonego mechanika za 240 z materiałami i robocizną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie wydaje to jakąś nienormalną kwotą. A co do podmianek wszystko zależy od warsztatu i kretynów którzy tam pracują. Więc nawet jeśli warsztat troszkę droższy a sprawdzony to często warto skorzystać. W serwisie Fiata za przegląd Pandy na 40 tys. z wymianą drążka stabilizatora i klocków wyszło 1300 zł Przy okazji dla posiadaczy Fiatów, gwarancja na zawieszenie jest na 40 tys. :-D czyli jej nie ma. Bo kto wymienia zawieszenie po 20 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak się wyjedzie z serwisu!

 

To jest ASO. Oni mogą tak, że nie wyjedziesz :-D

 

PS. Nie wiem jak Wam, ale mi "aso" kojarzy się z pewnym Angielskim słowem. Bardzo nawet adekwatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!