Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie otwiera się szyba


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie małe pytanie... Pogoda jaka jest każdy widzi B) Interesuje mnie czy ktoś ma problem z otwieraniem szyb. Przestała mi działać prawa przednia szyba, nie reaguje ani na przycisk z prawej, ani z lewej strony... Jechać do warsztatu czy może to być spowodowane tylko zamarznięciem. Reszta szyb działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, u mnie się zablokowała i przestała działać - sam nie wiem co było do końca przyczyną, elektryk był nieskory do opowiadania co się stało. Odczuwałem, że szyba się podnosi [czyli do góry działa - światła przygasały, i było słyszeć "kwiczenie" silniczka], ale w dół nie było żadnej reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja podziele się swoim doświadczeniem z szybą pasażera.

 

Przedwczoraj pojechałem do hurtowni po olej. Zamknąłem auto pilotem, poszedłem, wracam za 3 minuty, wsiadam do auta i zonk - prawa szyba opuszczona na maxa w dół (musiała się sama opuścić, bo nie ma możliwości żeby spadła ze względu na system zabezpieczający przed takim czymś). Najgorsze było to ze nie reagowała na przyciski w kabinie ani na domykanie z pilota. Rozebrałem boczek, wyjąłem silnik, podłączyłem do akumulatora i nie działa. Zaniosłem do domu, rozkręciłem silnik na części pierwsze, przesmarowałem ośkę, podłączam do baterii i działa... Włożyłem do auta, przesmarowałem przy okazji prowadnice szyby, poskręcałem i wszystko śmiga. Najdziwniejsze jest to, jak podczas zamykania auta mogła się ona sama opuścić i zablokować... Czasem nie ogarniam tego auta :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie... Może w takim razie napisz jak ten boczek rozkręcić bo nie chce nic połamać a mam do tego dar :) spróbuje przesmarować, wyczyścić i może zaskoczy :) Jak byś napisał jeszcze jakie klucze sie przydadzą bo będę musiał odjechać kawałek pewnie pod jakiś daszek bo na zewnątrz tego nie zrobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!