Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Vitrual Tuning naszych autek i detali


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myśl ze skoro jest to dział o tuningu to można też zamieszczać fotki zmienione komputerowo...

A poniżej efekt mojej pracy (Corel 11 +1h pracy)

 

Zdjęcie nr1 oryginał

img5178ow5.jpg

 

Zdjęcie nr2 po zmianach

Lakierowane listwy, klamki i lusterka, przyciemniane szyby, nowe alufelgi i nisko-profilowe opony oraz obniżone zawieszenie +zmienione tło za autkiem.

megituning1re4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne...i

jak Ci sie bedzie nudzic to moze pozmieniasz auta uzytkowników:)

ja nie mam nic przeciwko temu by ktos moje auto tak zrobił

 

 

wytłumacz teraz dzieciakowi ze 95% samochodów w gazetach typu "maxi tuning" to corel albo photoshp:) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może będe miał nietypowe zdanie, ale myśle, że te czarne listwy na czerwonym aucie mają swój sensn - obniżają optycznie auto (bo dzielą go na 2 częsci),

więc auto wydaje się niższe (lub dłuższe :-D ) a więc bardziej sportowe.

 

Zaś całe czerwone przypomnia wysoki autobus :P

 

 

A co do Meganek 96-99, to mysel że sa ładniejsze (na swój sposó:P niż ich modyfikacja po 99 r.

Nie wiem jak to powiedziec, ale te po modyfikacjy wyglądaja tak jakoś "miejsko" by nie powiedzieć "mieszczańsko" :)

Światła w tyle poukładane jak w Polonezie, przód za bardzo przemysłany ;)

 

Zaś wersja 96-99 ma w sobie coś nietypowego jeśli idzie o tylne światła, zaś z przodu maska jest a`la przód F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawieszenie w realu jest fabryczne...

Czasami jeżdżę robić grillka. I trzeba dojechać przez lekkie "wertepki".

 

Myślę że fabryczne zawieszenie jest moim zdaniem tym optimum pomiędzy zawieszeniem S.U.V a F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może będe miał nietypowe zdanie, ale myśle, że te czarne listwy na czerwonym aucie mają swój sensn - obniżają optycznie auto (bo dzielą go na 2 częsci),

więc auto wydaje się niższe (lub dłuższe :-D ) a więc bardziej sportowe.

 

Zaś całe czerwone przypomnia wysoki autobus :)

 

Każdy ma inny gust, jednemu podobaja się np. lampy typu lexus innym nie (w tym mnie)

Jedni preferuja roznego typu dokladki spojlery, innym wystarcza dyskretne lotki z tylu auta...

Mnie sie tam podoba gdy czarne listwy polakierowane sa w kolor nadwozia.

Nie wiadomo jak z kasa bedzie w przyszlym roku ale docelowo chcialbym aby moje autko wygladalo jak to po przeróbce komputerowej.

Moze z wyjatkiem wielkosci felg ktore napewno na polskich drogach by sie nie sprawdzily.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrTea, nie mówie że jest brzydsze, bo w tym samym kolorze wyglada na bardziej eleganckie nawet, niż czarne wstawki (chcąc nie chcąc, zalatują plastikiem). Ale wydaje się tez wyższe :-D i autko wydaje sie być mniej dynamiczne wizualnie.

Śmiało możesz się bawić w 1 kolor :)

nie wszystko musi się wydawać tak niskie jak Ferrari :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!