Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Migająca kontrolka immo + centalny zamek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam następujący problem:

Poprzedni właściciel (nie wiem jak i nie wiem dlaczego) usunął immo.

Samochód w tej chwili odpala bez problemów. Jak się dowiedziałem to takie rozwiązanie powoduje m.in. to że nie działa centralny zamek z kluczyka. Ale w sumie na chwile obecną jest to problem drugorzędny.

 

To co mnie doprowadza do szału to migająca jak szalona kontrolka nad zegarami. Czy jest jakaś możliwość, zeby ją jakoś wyłączyć ?

 

Odnosnie centralnego. Jakie jest najsensowaniejsze rozwiązanie, aby móc otwierać wszystkie drzwi jednocześnie? Teraz musze otwierać reszte drzwi przyciskiem. Czy lepiej jest zamontować jakiś centralny, czy można jakoś tak przerobić instalacje, żeby przy przekręcaniu kluczyka w drzwiach kierowcy otwierały się pozostałe drzwi

 

Dziękuje za wszystkie wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kloney, skoro brak imo to kontrolka faktycznie niepotrzebna. Można ja wymontować, po zdjęciu "parapetu" i odkręceniu zegarów. 10 minut roboty, opisy na forum jak do wymiany żarówek. W razie gdyby wydłubanie diody było niemożliwe, można zaczernić jej świecący element markerem po rozkręceniu zegarów, niech sobie pod tą farbą mruga. <ok>

Nie ma opcji by zamek w drzwiach kierowcy sterował otwieraniem pozostałych zamków, wszystkie są na takim samym statusie. Można dobudować dodatkową centralkę np. radiową i mieć do otwierania dodatkowy pilot- breloczek. Możliwe, że da się w tym przypadku wykorzystać fabryczne siłowniki. Z tego co się orientuje wystarczy to odpowiednio podłączyć za przyciskiem zamykania i otwierania drzwi, na konsoli środkowej. Gdzieś na forum jest temat o takiej podmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

U mnie centralny przestał działać nagle,2 godziny szybciej działało a później podszedłem i nie działa. Skończyło się na wycięciu immo, bo stwierdzili, że sterownik padł, teraz muszę zamówić jakiś zestaw ze sterownikiem centralnego zamka tylko czy te uniwersalne będą pasowały?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!