Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Porada dla kupujących Megane II w wersji Sport Way


Nik

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktoś z was chciałby zakupic Megane II w wersji Sport Way takiej jak np. ta: http://otomoto.pl/renault-megane-megane-ii...-C11277588.html to mam dla niego parę uwag.

Jako że majacy sie za znawcę tematu niejaki Silver napisał parę głupot na temat tej wersji. Myslę ze sensowne byloby napisanie małego poradnika żeby ewentualni zainteresowani wiedzieli co to była za rerja i jak ja rozpoznać.

1. Wersja Sport way była limitowana wersja specjalna dostepną TYLKO w autach wyprodukowanych w 2005 r.

2. Wersja ta wystepowała jako hatchback 5 i 3 drzwiowy, sedan i kombi

4. Chrakteryzowało ją dośc bogate wyposażenie na które składały sie miedzy innymi:

- Karta Hands Free

- el. składane regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne

- specjalna tapicerka o nazwie"candide" ciemnoszara z wytłoczonymi na niej kwadratami, z grafitowym przeszyciem

- czujki deszczu i światła

- rolety tylniej i tylnich bocznych szyb

-Kołpaki o wzorze "Caraibes"

- Zagłowki zywkłe (nie portfelowe) przednich foteli

- 4 el. sterowane szyby z wyłacznikami impulsowymi

- światła przecimgielne

- komp. pokładowy

- zmienne el. wspomaganie ukadu kierowniczego

- klimatyzacja reczna z filtrem przeciwpyłowym

- Radioodtwarzacz 4x15 Mono CD z satelitą sterującym umieszczonym pod kierownicą

- ABS + EBV + BA

itd.

Wymieniłem tylko najbardziej chrakterystyczne wyposażenie tej wersji

Jako Opcje były dostepne:

- ESP + ASR

- Tylnie boczne poduszki

- Skórzana kierownica Wytłuściłem gdyz niejaki Silver zarzucał że ona była tylko w komplecie ze skórzaną gałką zmieny biegów. Tymczasem do tej wersji skóra na galce NIE BYŁA WOGÓLE DOSTEPNA !!

- regulator i ogranicznik predkości

- System kontroli cisnienia w oponach

- Panoramiczny dach

- reflektory ksenonowe ze spryskiwaczami

- Podgrzewane przednie fotele

- Przygotowanie do tel. GSM

- siatka bagaznika

- Komunikaty w j. angielskim

Wersja Sport Way była dostepna z nastepującyymi silnikami:

- 1.4 16V

- 1.6 16V

- 1.6 16V automat

- 1.5 dCI (85 KM)

- 1.5 dCI (100 KM)

-1.5 dCI ( 100 KM) Automat

Myslę ze te informacje przydadzą sie ludziom majacym mozliwość zakupu auta w tej własnie wersji wyposażenia i dodatkowo dadzą do myslenia niektórym uczestnikom tego forum co do ich wiedzy i wychwalania się na prawo i lewo swa nieomylnością (prawda panie Silver <ok> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
- rolety tylniej i tylnich bocznych szyb

- klimatyzacja reczna z filtrem przeciwpyłowym

 

Kupiłem właśnie 1,5 dci Sport Way i nie posiadam tych rolet, a klimatyzacja jest automatyczna. Samochód był sprawdzany w serwisie. Ma ktoś jakieś uzasadnienie??

Edytowane przez kamakaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor postu troche namieszał :mrgreen: więc dorzucę swoje 3 grosze:

 

- rolety tylnej i tylnich bocznych szyb - to była opcja nie standard

- specjalna tapicerka o nazwie"candide" ciemnoszara z wytłoczonymi na niej kwadratami, z grafitowym przeszyciem - ja miałem czarna z wytłoczonymi kwadratami i białym przeszyciem

- Kołpaki o wzorze "Caraibes" - ja miałem na 1000% inne - nie pamiętam nazwy

 

co do klimatyzacja to manulana byla w standardzie - do twojej automatycznej ktos poprostu dopłacił (była jako opcja) wiec chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!