Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mega problem :( nie mogę otworzyć auta :/


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam zaje... problem o tuż po 3 dniach stania Megane 96r w garazu nie moge jej otworzyć, pilotem w kluczyku nie da rady, kluczykiem w zamku równiez :/, zauwazyłem ze nie mruga nawet ta lampka immobilajzera:/ (bateria w kluczyku jest dobra)

podejrzewam ze padł akumulator i wszystko razem z nim padło a najlepsze jest to ze auto było zamknięte i teraz go za chiny nie moge otworzyć :/

moze ktoś ma jakieś pomysły jak sie dostać do środka (z wyjątkiem wybijania szyby:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie możesz otworzyć z zamka. Masz zdjęte zapadki od bębenka wkładki ?.

Wybić szybę łatwo są też inne sposoby oczywiście legalnie. Gość przyjeżdza z poduszkami gumowymi wtyka w szparę w dzwiach i pompuje uchylajac i wtedy można otworzyć drutem za klamkę. Niestety w meganie nie jest to dobre rozwiązanie bo zawiasy drzwi są spawane i można potem nie wyregulować odgjętych drzwi. Można spróbować rękoma opierając się o szybę zsunąć ją na dół. Jak masz wyrobiony mechanizm opuszczania to pójdzie i wtedy będzie szpara i otworzysz jakoś drutem lub ręką złamaną w czterech miejscach :).

Można też rozwalić klamkę dłutem i dostać się do cięgien w dzwiach - no ale one niestety są w osłonach i trzeba mieć dobre zdolności manualne. Szyba nie jest więc takim głupim pomysłem. Wizyta gościa od pompki to nawet 200PLN. Chyba, że masz zaufanego kolegę z przedszkola co wyszedł właśnie z sanatorium i nudzi mu się w swej Bawarce :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij się innym akumulatorem pod masę i kabel od rozrusznika- ten gruby, a wtedy otworzysz pilotem. Otworzyłem kiedyś tak "bi-em- dabliu 7" w komisie, która stała pół roku i aku zdechł (a chcieli już zamki łamać nie biorąc pod uwagę, że ma jeszcze opuszczane sztaby w drzwiach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod maske sie dostanie bez otwarcia jej z wewatrz autka? :-D Pytam powaznie.

 

[ Dodano: 2007-05-31, 11:39 ]

A nie mozna otworzyc tylnej klapy kluczykiem, wjesc tylem (poprosic mlodszego brata bo maly?) i otworzyc drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaglądnąć dokładnie pod znaczek Renault i tam masz zamek. Trza go odblokować jakimś np śrubokrętem - najlepiej jak jest jeszcze jedna osoba i leciutko maskę naciska.

Zdjęć nie dam bo nie mam jak zrobić. A TU masz fotki jak to u mnie wyglądało tymczasowo z otwieraniem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!