Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lpg gdzie i za ile ????


pako720

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym szczęśliwym (chyba ;-) ) posiadaczem SCENICA 1,6 16v 2000r chciałem zamontować LPG i tu moje pytanie

Jakie instalacje macie w swoich Reniach

Gdzie montowaliście kiedy i za ile

I jakie są wasze opinie

 

Szukałem na forum i co nieco było na ten temat ale może można by zrobić jakiś ranking montażystów albo coś takiego

Ja szukam majstrów na Śląsku może coś pomożecie

PS najbardziej przychyla się ku STAGOWI 300 cena do 2500 najlepiej

 

Proszę o zapoznanie się z regulaminem. Temat został poprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 lata temu montowałem stag 300 w astra 2 1,6 8v w Poczesnej pod częstochową samochód jeździł dobrze ale przy tym silniku chyba nie da się źle zamontować LPG natomiast sam montaż pozostawiał wiele do życzenia kable pociągnięte byle jak jeden kabel pociągneli z komory silnika do wnętrza auta oryginalnym otworem gdzie szedł już jakiś inny oryginalny kabel i wyjeli tam gumową uszczelkę po 3 tygodnich deszczowej pogody cały samochód pływał powolo kropelka po kropelce i zalało auto więc NIE POLECAM ICH

w ubiegłym roku zakładałem gaz do astry 2 1,4 16v w Mysłowicach firma Czakram BRC 2900zł niby wszystko oki montaż bardzo dobrze zrobiony auto jeździ ale troche drogo no i czytałem że do RENI lepiej wchodzi STAG a oni staga nie montują więc szukam innych gazowników

 

[ Dodano: 2010-02-07, 10:30 ]

no i warsztat wybrałem <ok> będzie moontował kolega, ma mały warsztacik LPG dopiero zaczynają karierę ale przynajmniej będzie się starał dokładnie zrobić cene podał bardzo ciekawą bo około 1700 1800zł instalka stag 300 i w związku z tym mam kolejne pytanie (czytałem po forum trochę ale jeszcze warto dopytać) co polecacie do tej instalacji tzn jakie wtryski reduktor itp

PS jak będe zadowolony z instalki to dam namiar na kolesi (można będzie się powołać na mnie) i też tanio gazować RENATY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kurcze to znowu rynek północnej wielkopolski jest zdecydowanie najdroższy. Stella 2800 - tyle, że gazmajster polecany przez wszystkich. Katastrofa. Bujam się z tym tematem i tak już 3m-ce przejeździłem dostając epilepsji przy dystrybutorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu założyłem gaz na stagu 300 plus , reduktor zavoli zeta/n, listwa wtryskowa valtek czerwona ( podobno lepsza) w wrocławiu w firmie ALMA auto gaz na ulicy grabiszyńskiej. Cena instalacji 2400. Jestem w bardzo zadowolony z pracy na gazie . za 1000 km regulacja i w obecnej chwili zatankowałem 40 litrów zapłaciłem 80 zł :) i sprawdzam spalanie ( 90 % jazda w mieście po wrocławiu ). Jeżeli chodzi o montaż to nie mam nic do zarzucenia wszystko ok .

tu jest link na stronę internetową http://www.autogaz.wroc.pl/page?d=30#content_left

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na silniku 1.6 16V mam teraz Stag'a 4 na wtryskach Magic Jet i reduktorze zavoli. Całość kosztowała mnie 2100zł ( ale dostałem mały upust w postaci 50zł, niby nic ale na tankowanie było) moje pierwsze 100km po mieście i muszę powiedzieć, że wrażenia pozytywne, nie ma jakichś meeega spadków mocy etc. no ale wsio przede mną, jutro o 8 jade w trasę Toruń-Gdańsk się okaże jak instalka będzie się sprawować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam nieco temat z pytaniami:

 

- Jak F3R zniesie 2 generację?

- Jeśli nie 2 generacja to jaka?

- Jakie koszty (pi razy)?

- Gdzie na śląsku (Katowice; Chorzów; Gliwice; ogólnie cały GOP) znacie jakis pewny warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do drugiej generacji to chyba nie ma sensu

od razu montować IV generacje - czyli sekwencje i cieszyć się z dobrze zamontowanej i dobrej instalacji

koszt sekwencji sa rooooozne. zależy jakie elementy wchodzą w skład. p.s. lepiej dołożyć kilka groszy od razu na poczatku niż pozniej dokładac i denerwowac sie. zdecydowanie odradzane są wtryski Valtek (nowsze czy starsze i tak sa do d**y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!