Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Koszty wymiany progów oraz błotników


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a co to za problem podjechać do Radomia tym bardziej, że wyjazd w tą i z powrotem mnie będzie kosztować 40zł, a na lakierowaniu i ew naprawach blacharskich zaoszczędzę kilkaset zł. Mam gdzie przenocować w Radomiu jakby co, także jak możesz to napisz. chodzi mi głownie o lakiernika bo widzę, że jest bardzo niedrogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mnie progi kosztowały 180zł a robocizna u blacharza za wymiane progów i zreperowanie tylnego nadloka wraz z malowaniem wyniosło mnie 400zł wiec jestem szczesliwy bo widziałem ze nie ktorzy wydali 1200zł za samego lakiernika ;| a ja mam zrobione wszystko naraz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

U mnie w miescie znalazłem dwóch najtańszych blacharzy. Jeden woła sobie 400zł od strony z lakierowaniem i konserwacją (jakies podkłady reaktywne itd.) drugi jakis stary dziadek wymieni za 100zł od strony z konserwacją bez lakierowania. Wacham się którego wybrać. Ten staruszek bardzo tani, aż za tani i nic o nim nie słyszałem. W garażu raczej niezbyt nowoczesnie na dodatek na jakis podnosnikach duży fiat. NIe wiem czy bulić te 800zł czy jednak dac do staruszka a polakierowac sobie samemu na czarno bo pod kolor nie widze potrzeby. Progi z allegro już do mnie jadą (obie strony 138zł).

Czekam jeszcze na info od jednego z forumowiczów o blacharzu w szczecinie, podobno dobry.

Alt też sobie wymień bo Ci się coś przycina.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że jak czytam te ceny co wypisujecie ile co niektórzy wołają za wymiane progów to aż gęsia mnie przechodzi. :!: .Przecierz wymiana samego progu to nic trudnego,wystarczy mieć miga a reszta pomoże przed robotą wójek google.Mnie z ciekawości jak sie pytałem to koleś zaśpiewał koło 160 za strone bez malowania :!: pośmiałem sie bo i tak sam sobie znów wymienie.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 - ortografia

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam

wymieniałem żonie w punto progi,podłużnice zaproże wewnętrzne i z połowę podłogi z jednej jak i zarówno z drugiej strony tak na próbę czy sobie z tym poradzę.przyznam że trzeba mieć trochę cierpliwości do tych prac i kończąc prace mówiłem sobie nigdy więcej sam takich robót, zaznaczam że nie dowiadywałem się o ceny przed zaczęciem prac a nigdy wcześniej nie bawiłem się w takie rzeczy.lecz po przeczytaniu paru postów ceny mnie jednak przekonały do tego by wystartować do mojego scenica samemu kupiłem go za psie pieniądze lecz wymaga trochę wysiłku i nakładu pracy więc zacząłem go wczoraj rozbierać i jest to samo co u żony plus tylne nadkole rozsypane przy połączeniu z podłogą bagażnika z jednej jak i z drugiej strony mam takie pytanko czy można kupić takie elementy jak i części podłogi gotowe do wspawania czy trzeba je modelować samemu.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

A czy nie dałoby się tego ładnie zdaniami napisać :) Zaczynając nowe zdania wielką literą oraz z zastosowaniem odpowiednich znaków przestankowych. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!