Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

urządzenie diagnostyczne z alegro


Rekomendowane odpowiedzi

zawisza1980, możesz podać czym sprawdzałeś tą Megankę z 2002 roku? Dokładny model, może bym się zainteresował <ok>marek_c pewnie też bo mamy ten sam silnik i rocznik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Na pewno nie ELM. Miałem i nie da rady z rocznikami poniżej 2002.

Temat wykopaliskowy, ale może komuś się przyda informacja - ELM 327 bluetooth (niebieski)z Allegro (mini ELM327 1.4b) łączy się z moją Megane z 99 roku :D

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELM 327 bluetooth (niebieski)z Allegro (mini ELM327 1.4b) łączy się z moją Megane z 99 roku

http://allegro.pl/bezprzewodowy-mini-elm327-bluetooth-1-4b-id8-i2608449051.html - ten? - on według ulotki sprzedającego obsługuje silniki renault po 2002r.

Ja mam trochę inny interfejs ELM327 na usb dedykowany do Reanault, Dacia i Nissan i nie łączy się, a niby powinien. Mamy takie same silniki i ten sam rocznik, z jakiego programu kolega korzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak taki. Dotychczas używałem pożyczony od kolegi, a teraz kupiłem własny (zresztą na podlinkowanej wyżej aukcji :D ), podejrzewam, że w poniedziałek lub wtorek do mnie dojdzie przesyłka, to sprawdzę, czy od tego sprzedawcy też działa i dam znać. Programu używałem Torque Pro wer. 1.5.68 na telefonie z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przesyłkę, przetestowałem. Łączy się, można odczytywać sporo bieżących parametrów. Czy można odczytać błędy i je kasować nie wiem, bo na szczęście takowych nie mam, ale po uruchomieniu w programie odczytu błędów skanuje i daje komunikat, że nie ma błędów, więc może działa. Po uruchomieniu program Torque Pro wyświetla komunikat jak na obrazku, ale działa jw.

thumb_pre_1348409977__torque_komunikat.jpg

 

Wcześniej skutecznie połączyłem się takim urządzeniem z Mazdą 6 (2004r.) i Citroenem Saxo (~2000r.). W Saxo odczyt i skasowanie błędu.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!