Jump to content
FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence
Sign in to follow this  
niedziep

Megane II phI automatyczne zamykanie szyb w megane II CC

Recommended Posts

niedziep    0

W mojej megance CC przy zamykaniu dachu nie opuszcza sie automatycznie prawa przednia szyba. Mozna ja domknac recznie. Co zrobic by automat dzialal?

EnD    2

Spróbuj przyuczyć szyby. Odłączasz aku na chwilki dwie, podłączasz ponownie i przyuczasz. Przyuczanie polega na zamknięciu obu szyb do końca, i przytrzymaniu przez parę sekund w tej pozycji, następnie to samo w dół.

Rozumiem, że masz szyby które mają automatyczne opuszczanie/podnoszenie, a nie tylko takie co działa przytrzymując guzik?

Qba88    0

u mnie np. nie ma domykania z pilota, co zrobic zeby to zadzialalo?? podobno w wiekszosci mII jest ta opcja,u mnie tylko opuszczaja sie automatyznie, niestety nie podnosza sie same.

niedziep    0

Niestety przyuczanie nie zadzialalo. Dziwne jest ze moge zamknac szybe przyciskiem przy drzwiach jednak przy automatycznym opuszczaniu, gdy wszystkie szyby razem powinny sie zamknac ta jedna zostaje. Musze ja domknac oddzielnie. Co moze byc przyczyna?

EnD    2

Hmm. może auto było z jednej strony uderzone i naprawiane "po kosztach" ? Albo po prostu coś przymarzło?:]