Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Części z Allegro.


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Mam meganke 99r 1,6 16V RXE co można zrobić żeby niewielkim kosztem zyskać kilka koni

 

Proponuję rezystor z alledrogo ;-)

 

P.S. sorrki nie mogłem się powstrzymać...(zawsze myślałem, że w pierwszym poście chodzi o instrukcję...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zaszaleć i kupić zestaw magnetyzerów :mrgreen:

 

Teraz na poważnie.

Mój katalizator chyba już jest zaklejony na amen. Zaczynam brać pod uwagę wymianę jego na strumienicę lub tłumik.

 

Wybijcie mi to z głowy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, wybijam Ci to z glowy... juz? to kiedy kupujesz? zrob foty z montazu :mrgreen:

 

a co do powiekszenia stajni...

nowy:

- rozrzad

- kolo zamachowe

- denka tlokow

- swiece

- filtry

- paliwo

- wyczuscic/wyszlifowac glowice

- (...)

- dorzucic kompresor(!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas sie waham z tą wymianą. Ubolewam że nie ma metody na bezinwazyjne obglądnięcie wnętrza katalizatora.

Moje podejrzenia uzasadnia to, że auto dość długi czas użytkowane było na LPG z instalacją Igen. Skład mieszanki pozostawiał wiele do życzenia.

Z drugiej jednak strony wyniki analizy spalin są OK. A z trzeciej auto jest mułowate.

No i nie wiem co robić.

 

PS.

A co sądzicie o tym?

http://moto.allegro.pl/item151280539_tlumi...gane_wa_wa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest wiele dobrych części do naszych autek

niestety nie mogę polecić tylko jednego pana ukrywającego się pod nickiem "auto-wyprzedaż" totalny cham i ignorant a do tego oszust nie dajcie się skusić na zakup drobnych części u tego Pana sprzedaje np przełącznik do podnoszenia szyb widoczny na zdjęciu (zdjęcie zespołu z plastikiem od strony kierowcy) a wysyła jeden przełącznik w dodatku niesprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tuningu kazdy ma swoje zdanie. Wogole tuning za 50zeta to jest coś co podziwiam :mrgreen: Co do strumienicy w katalizatorze to nie polecam. Pierwsza lepsza ksiażka z mechaniki i jest wspomniane o układach wydechowych. Generalnie chodzi o to ze, umieszczenie jakiego kolwiek elementu układu wylotowego, jest wyliczane z jakichś cudownych wzorów. Katalizator ma byc pierwszym miejscem rozprężenia spalin. Wsadzenie tam strumienicy moze tylko wszystko pogorszyć. Pozatym trzeba by isć za ciosem i odetkać też dolot. Ale kase robi sie na wszystkim:) nawet na CHIP REZYSTORACH :) :) :) :-P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazet oki wzory wzorami

ale strumienica spowoduje szybszy wylot sprężonych spalin do tłumika środkowego gdzie nastąpi ich rozprężenie a następnie również w większą prędkością skieruje je do do końcowego tłumika gdzie przy wylocie da lepszy efekt dźwiękowy ma to sens...

jednak stosując strumienicę radzę zająć się także środkowym tłumikiem i końcowym...

ze strumienicą jeździłem w 19 teraz szwagier dalej pocina nic złego się nie dzieje oczywiście zmodyfikowany został tłumik środkowy i końcowy (środkowego nie ma wycięty) tak więc wszystko jest dozwolone ale z głową postaram się zeskanować jeden artykuł o tuningu układu wylotowego i dolotowego ZE WZORAMI opisem strumienic itp a najlepiej jak zrobi to wyspecjalizowana firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie rasowane samochody,ale nie wieze ze mozna cos zrobic bez hamowni i specjalistycznego sprzetu. Nie mowie o swiecach czy filterku. Fajnie zakladam ze wkładasz strumienice do samochodu. Moment obrotowy ze 180Nm robi ci sie 200Nm. Tylko ze wczesniej max moment miałes na 3500obr/min a teraz masz na 6000obr/min. Moim zdaniem to sporadyczne przypadki wszystko wyszło pomyśli.

 

A teraz na rozluźnienie zdjecia prawdziwych samochodów :mrgreen:

http://www.humor4u.info/i.php/wiejski_tuning/1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!