Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Auta mniej typowe złapane w kadr


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Scirocco - jak dla mnie przerost formy nad treścią. Dodatkowo przodem przez ten grill i dół zderzaka podchodzi mi to pod Audi. Tył - jakby dołożył jeszcze 4 końcówki to by było powalająco... ze śmiechu oczywiście. Jednak, jak wiadomo, są gusta i guściki, jednemu się będzie podobało a drugiemu, w tym przypadku mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To i ja coś dodam. Auto widziałem wczoraj na jednym parkingu przed sklepem w Czechach. Albo właściciel tak je kocha że postabowił mu dać nową "pupcie" i ratuje co sie da, albo znudziła mu się Ph1 i robi Ph2. b8996d21b3de0098m.jpg i jeszcze jedno 10987d4b3b0fa794m.jpg

Nie wiem czemu sie nie wyświetlają miniaturki. Jes to scenic 1ph1 a tyłeczek ma od ph2

A jak zobaczyć zdjęcia skoro nie ma się dostępu :)

Poproszę zdjęcia podlinkować tak aby były widoczne na forum :-)

 

już poprawione

Edytowane przez kili1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

W sobotę obfociłem taką perełkę.

Chevrolet BelAir z 1958 roku.

Nie wiem co tam był za silnik ale po odpaleniu było wiadomo, że to prawdziwy silnik...

Brzmiało jak 4l V8...

thumb_hosting_zdjec_1476057043__photo_20161008_134333_800x600.jpg thumb_hosting_zdjec_1476057061__photo_20161008_134351_800x600.jpg thumb_hosting_zdjec_1476057095__photo_20161008_134409_800x600.jpg thumb_hosting_zdjec_1476057122__photo_20161008_134438_800x600.jpg thumb_hosting_zdjec_1476057236__photo_20161008_134319_800x600.jpg

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Jak byłem w wieku szkolnym (podstawówka, początek lat 70 ubiegłego wieku) to ojciec koleżanki miał takiego, jakiś szary, czy wyblakły niebieski.

Na szczęście oryginał nie miał takich brzydkich lusterek na wysięgnikach.

Z tego i troche wcześniejszego czasu pamiętam jeszcze zieloną P-70, skodę Octavia kilka 1000MB i Warszawę M20 PABIEDA z dolnozaworowym silnikiem, jaką mieliśmy przez jakiś czas. Wujek pomykał wtedy Syrenką 102.

Było też i błękitne NSU Prinz, którym przemieszczał się nowy proboszcz.

Do tego jeszcze stare Wartgurgi, czeską osobowa Tatrę, autobusy SAN, ciężarówki Żubr i Panhard z cysternami na paliwo zaopatrujące CPN-y. Nawet Stara 25 wywrotka, w którym często jeździłem z kuzynem, który zaczął jako kierowca pracować.

Pierwszy model Nysy z potężnymi głośnikami na dachu. (propagandówa)

Na wycieczki jeździło się wówczas bardzo luksusowym jak na owe czasy autobusem Karosa.

Mieszkałem wówczas blisko obecnej DK78 na której ruch byl niewielki.

Często bawiliśmy się w ten sposób, że stojąc na podwórku tyłem do drogi, po odgłosie silnika rozpoznawało się markę jadącego auta. 9/10 rozpoznawałem.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!