Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Cb Radio jakie ?


rotation

Rekomendowane odpowiedzi

:notacrook: Helikale może nie grzeszą urodą, ale jeśli chodzi o zasięg, są bardzo fajne ;) Ps. masz Sirtela Gamme?

 

Co do testów, AS-100 mojego brata poddało się bardzo szybko w porównaniu z moją T3-27 ;)

Edytowane przez brudijr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Gammę, ale nie ją miałem na myśli.

Ta gruba (bo Gamma to cienka jest) to prawdopodobnie Astatic. Ze 30 lat ma.

 

 

 

EDIT:

 

Zrobiłem zdjęcia antenie. Kolorków nabrała z okazji EURO 2012, Igrzysk Olimpijskich, rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i na inne różniste okazje.

 

20120907093634.jpg

 

20120907093614.jpg

Edytowane przez Chmarski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam ;)

Poszukuję CB radia - jak dla mnie może być włączone cały czas, więc, żeby nie zbyt przeszkadzało w codziennym użytkowaniu. Wydam maks 200- 300 zł. Czy są jakieś pomysły , propozycje ?

 

Moje autko - Renault Scenic I 96r. 1.6 benzyna

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w miarę prosty zestaw Emperor Kenji od Presidenta za ok.350 zł+antenka sirio 145 za ok. 130 (kupiony ponad 4 lata temu), który używam od paru lat i wystarczy. Nie warto pakować kasy w sprzęt z górnej półki. Najważniejsze abyś miał AM, FM+ ASC (automatyczna redukcja szumów). Jak kupisz bardzo rozbudowany to zamiast skupić się na jeździe będziesz non-stop regulował czym tam się da. A tak włączasz i jedziesz. Jak jest bajzel w eterze to za pomocą ASC wycinasz to i spoko. Najważniejsze abyś dostroił antenę z radyjkiem w serwisie bo bez tego będziesz miał szumofon, jak większość. No i antena na magnesie powinna być w centralnym punkcie dachu. Wtedy będziesz miał najlepsze parametry. Moje w terenie otwartym m a zasięg ok. 18-20 km. W Wwie ok.1-12 i jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od trzech lat mam Alan 109 + Wilson little will. Zestaw kosztował mniej niż 300zł i ciągle działa bez zastrzeżeń. W moim radyjku trzeb ustawić 19 po włączeniu (nie pamięta po wyłączeniu), ale ponoć aktualna wersja już pamięta ...

Edytowane przez Maks79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na zestawie: radio Alan 18 + dodatkowy głośnik; antena Alan 9 plus (150cm). Mimo, że radio ma lekko z 20lat to jestem mega zadowolony, fakt kupiłem je zadbane od maniaka Cb, ale nie zmienia to faktu, że zasięg między mobilami to na spokojnie ok. 10-15km, natomiast ze stacją bazową 18-25km. Także nie trzeba kupować nowego zestawu, nie wiadomo za ile, bo i starszy, ale dobrze zestrojony i dopasowany będzie hulał aż miło...

Edytowane przez lukas87osw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił lafayette zeus do tego 1m antene np wilsona little i jest git.

U siebie mam lafayette ermes do tego antena prawie jak PRESIDENT MISSOURI około 70cm i jest ok.

Radyjko mało gabarytowe, antene też mozna spokojnie schowac do bagaznika nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!