Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Upolowany! :)


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

no to sie chyba teraz zacznie... :-D

 

pozdrowienia dla Jazel'a złapanego na skrzyżowaniu Jana Pawła II ze Stelli-Sawickiego, kolo Euromarket'u.

 

a ze zadne spotkanie megankowe nie jest "zwyczajne" i tym razem byly atrakcje, otoz stoje sobie do skretu w lewo w strone JPII na rondo Czyzynskie a tu jakis pan w zielonej Fabii skrecil w lewo jadac od AWF'u i wjechal pod prad kolo mnie... jakis kierowca hamujacy ze stelli do swiatel (a tam sie w sumie lata) musial ostro odbic by nie miec czolowki! a Fabia twardo gdzies...(?) pojechala. no gdzie Ci ludzie maja rozum?...

 

dziadex_s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tam co jest zjazd ze skrzyżowania w dół na drogę do trasy do M1 i tam jest skręt do akademików AWF-u. I z tego co rozumiem koleś pojechał tam pod prąd? A czy jechał lewą stroną czy też prawą. hehehe

 

MASAKRA Przecież to jak zawracanie na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lekkie wyciecie estetyczne :-D]

 

nie dalej jak pół roku temu młodzi ludzie wymyślili sobie jazde ścigaczami po Gierkówce ...... pod prąd przy prędkości ok 200km/h. Cóż , se chłopaki chcieli podnieść adrenaline lub ktoś z rodziny czekał na nerke ... nad czym tu deliberować, ich wybór, szkoda tylko że ze skutkami kogoś trzeciego. Opowieści o dziadku pod prąd na rondzie jakoś mnie nie nie rasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam, hadson. Taki sloneczny dziadek (nie pierwszy raz taka akcje na tamtym skrzyzowaniu widzialem....

 

Szacun DrNO 8-) Po felach cie poznalem :-D

 

Nie wiem, ja dzisiaj mam takiego kaca, ze nie dam sie sprowokowac (bo to zwykla niemerytoryczna prowokacja) jankszowi, o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2:0 dla mnie :)

 

upolowalem dzis kolo 11:30 Driver'a na przelaczce na ulicy Bieńczyckiej, jadac od ronda Czyzynskiego nakrecal w kierunku Kerfura Czyzyny :)

 

fajne trojkolorowe autko masz Driver :) obczailem Cie we wstecznym zaraz po tym jak skrecilem w Kolorowe na tym samym skrzyzowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie pozdro dla Suchutkiego. Juz kilka razy spotkalem go na al. Roździeńskiego w Katowicach jak wracalem z pracy. Raz nawet stalismy sobie w korku kolo siebie, nie ma to jak mila pogawedka dla zabicia nudy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dziś ,jadąc z Częstochowy drogą numer 43 w miejscowości Opatów spotkałem na skrzyżowaniu Damiano _87. To było spotkanie :!::!::!: I powiem szczerze,że jak zobaczyłem tą qpejkę na tych ładnych aluskach to od razu wiedziałem,że to ktoś z forum! Pozdrawiam Damiano_87 i oby następnym razem było trochę czasu by sie zatrzymać i pogadać :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!