Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jakie głośniki są montowane w standardzie w megankach I?


Rekomendowane odpowiedzi

ilosc zalezy od wersji... ale to bylo 4 (przod + tweety), albo 6 (... + tyl)

 

wielkosc zalezy od opcji auta. normalnie byly 13. jak miales elekt. szyby to byly 16. (jesli nie pokrecilem)

niepomyliłes sie DrNO ja mam elektryczne szyby i sa 16 a kolega nie am elektrycznych szyb i ma 13 zalazy od obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam!

chcę założyć głośniki do megane I pod przednią szybę, stąd moje pytanie jakie głośniczki najlepiej założyć, (żeby od razu pasowały do okablowania). Całe audio mam oparte na Pioneerze.

dzięki za pomoc;

 

peace!

[Krejcior, założenie dwóch takich samych tematów jest już niestety niewybaczalne, oba tematy scaliłem dostajesz ostrzeżenie w postaci paska proponuje lekturę regulaminu forum] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz żeby koledzy Ci pomogli napisz więcej szczegółów... Ile masz kasy, czego oczekujesz itd...

Ja ostatnio zmieniłem u siebie przód na Alpine SPE-13CS ze zwrotnicami.. Gra naprawdę dobrze i czysto, jedynym problemem było ciągnięcie kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH!!!][może kolega najpierw poczyta regulamin forum cytowanie całości postu pod którym odpowiadamy jest zabronione w regulaminie którego zapewne nie czytałeś, jest to moje ostatnie ostrzeżenie]-Robak

 

No to rozwijam moje pytanie podając troszkę więcej szczegółów, całe audio jest oparte na pionee'rze KEH-P8600R, głośniki przód i tył TS-E1370 i zmieniarka CDX-P1250 (troszkę wiekowe ale idealnie gra :)). Chciałbym pod to podłączyć jeszcze głośniki pod przednią szybą. No i pytanie moje jest- jakie najlepiej? Z tego co zdarzyłem się zorientować to w okablowaniu są jakieś dziwne białe kostki, chcę coś takiego kupić by nie trzeba było niszczyć tych kostek. A co do kosztów to nie chce przesadzać...

BTW co sądzicie o takim zestawieniu?

 

peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Przepraszam krejcior, że się podłączę pod Twój post, ale nie chcę zaśmiecać forum takim samym postem. Kupiłem niedawno Scenica '00 i zauważyłem, że z tyłu brakuje mu głośników, a kable są dociągnięte z kostkami i tu moje pytanie: jakie głośniki najlepiej zastosować na tył (marka, rozmiar, moc)? Nie chodzi mi o jakieś audiofilskie :) - poprostu mają fajnie grać :) Nadmienię, że w drzwiach i na przyszybiu oczywiście są oryginalne. Zmieniłem jedynie radioodtwarzacz z kaseciaka na JVC mp3 4x50 Watt. Proszę o pomoc w doborze. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,niedawno kupiłem megane 99r,i chciałem zamontować sobie lepszy sprzęt,w drzwiach juz są jakieś dłośniki,ale nie ma sprzodu pod szybą i styłu.Kable są dociągnięte sprzodu oraz z tyłu,nie mam pojęcia jakie głośniki tam wejdą ,i jakiej marki kupić,radyjko mam pionieera z wyjściem 4x45.

[jak dobrze mi wiadomo multipostowanie nadal jest zakazane, chyba sie nic nie zmieniło?, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie następnym razem będziemy musieli stosować drastyczniejsze środki] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek-t1, w drzwiach 165mm średnioniskotonowe/podszybie wysokie/tył 130mm 2-droźne / kostki tylko przy fabrycznych głośnikach się przydadzą .

Co do marki głośników to zaleźy od zasobu kieszeni - MrTea założył niezły zestaw :) lub podobne zestawy Pionnka/JBL/Sony/Helixy itd.

post-865-1187183727_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!