Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megan I z przodem Megana po liftingu ?? Jak to zrobić :>


meisteranker

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, już kilka krotnie spotkałem na swojej drodze Megane najstarsza wersja z przodem meganki po liftingu :> Intersuje się megankami od samego poczatku i przynamniej w Polsce nie było takiego modelu wiec są dwie opcje...1. produkowane były na zachodzie 2. bardziej prawdopdobna to wymiana całego przodu.

 

Wie ktoś coś wiecej na ten temat ? Ile to kosztuje i gdzie można coś takiego zrobić ? Ostanio przegladając ogłoszenia motoryzacyjne znalazłem taka meganke coupe napisane było przy niej bezwypadkowa, trochę szkoda kasy na nowe elementy maska, światła i zderzak plus boki auta sam nie wiem.

 

Wie ktoś o tym więcej ? Jeśli tak to proszę pisać bo cholernie mnie to intersuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niewyspany jestem - pytasz się o koszt części? Do Ph2 jak rozumiem włączając w to swap?

2.No nie jest to nazbyt łatwe, bo linia całej karoserii jest troszke innego profilu.. Także zakładając przód od Ph2 to by było dość widoczne - pomijając podmiankę samego zdarzaka [co jest możliwe i nie budzi problemów technicznych]. Gorzej ma się sprawa do maski/błotników. Koszt samych części to okolo 200zł na zderzak, błotniki po 250zł no i maska za 400-500zł do tego dochodzą reflektorki.. No ja myślę, że z 1500zł koszt samych części - oczywiście używki w jak najlepszym stanie.

1.Prawdopodobnie widziałeś megi kombinowane ewentualnie początek przejściówki.. [nie znam się nazbyt, więc jest to mój domysł].

Cóż sam planuję podmiankę - ale tylko zderzaczków i chyba maski za 1,5 roku. Jednak będzie to ph1 nadal. Ma swoisty urok 8-)

 

Poprawka: Krzychu, racja! Nie było takich przejściówek - mój błąd! :mrgreen: Nie bić! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, modele "przejsciowe" nie byly produkowane. W gre wchodzi wymiany przodu po jakims wypadku. A co do opisu auto bezwypadkowe w polskich ogloszeniach to oznacza, ze auto mialo wypadek ale dalo sie je jeszcze naciagnac i jezdzi. Takie sa polskie realia. Oczywiscie sa wyjatki, ale wiekszosc aut ktore zostaly sprowadzone sa w mniejszym lub wiekszym stopniu powypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, z tymi bezwypadkowymi :mrgreen: Ostanio oglądałem lagune z 2000 roku. Napisane było, że właściciel niepalący i auto ma przebieg 95 tyś. Jak wsiadłem do samochodu to pierwsze co poczułem to smród fajek no i cała popieliczka uwalona :) a co do tego przebiegu to nie wiem. Moja megi ma 190 tyś. przebiegu i dodatkowo bez wspomagania :/ nie ma tak zniszczonej kierownicy jak ta laguna miała, miała tak wytartą kierownice, że normalnie szok. Ostatecznie nie kupiłem tej lagunki, bo jestem estetą i znam siebie, że wkurzało by mnie takie coś :)

 

Tutaj zdjęcie tej meganki z innym przodem http://mototrader.onet.pl/details.asp?Cate...mp;ID=100455588 , to oczywiście nie jest reklama tego samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja się orientuje to Meganki z nowym przodem czy w Polsce czy zagranicą wychodziły dopiero w 1999 r (i to chyba końcem roku). Natomiast poniżej tego roku, zazwyczaj handlarze jak mają auto po wypadku w którym ucierpiał przód wymieniali na nowe przód ten po liftingu. Tak słyszałem od jednego z takich handlarzy.

Również zauważyłem Meganke z 1996r z tylnimi światłami po liftingu. Z tego co wiem to raczej nie było takich wersji Meganek "pół na pół" po liftingu. Ale to jest moja opinia.

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!