FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: Czujnik prędkości. - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Zasady nazewnictwa tematów

[Model faza] Tytuł tematu, przykład: [Megane I phI] Gdzie znajdę numer VIN?
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Megane I phI
Czujnik prędkości.

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   plik 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:megane
  • Silnik:1.4
  • Przebieg (tys.km):200

Napisano 26 maj 2010 - 17:16

Witam, posiadam Renault Megane rocznik 1998, od pewnego czasu nie chodzi mi licznik, oraz nie liczy mi km podczas jazdy. Dodatkowo na górze po prawej stronie pali się kontrolka przypominająca że tak powiem 'wykres ekg'. Po wizycie na komputerze wyszło że walnięty czujnik prędkości, więc postanowiłem go zakupić. Kupiłem i podczas wizyty u elektryka i dość ciężkim jego demontażu, okazało się że jest nieco inny niż ten świeżo zakupiony.Mianowicie starszy ma otwór na taki drucik w środku i prezentuje się tak - http://img268.images...0100526030.jpg/, a ten nowy tak - http://czescisamocho...l/photo/389.jpg
Elektryk powiedział ze ten nowy jest nieco większy i nie pasuje no i nie chciał go założyć. Mianowicie w sklepie powiedziano mi że tamtych już nie produkują i ten nowy bez problemu pasuje. Może Wy mi powiecie jak to w końcu jest z tym czujnikiem?

Pozdrawiam i dziękuję.
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik jest zalogowany   meganecoupe02 

• Grupa: Mod Team
  • Auto:scenic I phII & laguna IIphII & megane GT III phI
  • Silnik:2.0 F4R 140KM & 1,9 F9Q 110KM & 2.0 M9R 160KM
  • Przebieg (tys.km):200/120/52

Napisano 26 maj 2010 - 18:50

plik, szukaj na forum bo o problemach z prędkościomierzem jest juz sporo napisane.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1