Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Komunikat UOKIK - Niebezpieczne produkty -


Blondi

Rekomendowane odpowiedzi

Mój był sprowadzony z Niemiec,ale wcześniej był we Włoszech.Na liście go nie znalazłem,jednak dziś zadzwoniłem do serwisu i okazało się,że - niestety - ,ale figuruje i muszę się tam stawić.Widać z tego,że ta lista jest raczej nie kompletna.Poza tym,wynika z tego,że nie ma znaczenia kraj pochodzenia.Warto więc zadzwonić do serwisu,żeby sprawdzili.Ja się już umówiłem;usługa jest bezpłatna;trwa około godzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc lista, mam na myśli tą podaną na tym forum.Jak już pisałem,na tej liście z forum mojego autka nie ma!!!.Jednak serwis ma chyba uaktualnioną listę,bo na tej serwisowej liście moje autko figuruje.!!! jakubekjakubek czy w serwisie sprawdzą ci twojego holendra,dlatego,że jest na liście u nich,czy dlatego,że to wynika z tej trefnej serii ?W/g mnie każdy kto ma te roczniki nie powinien sugerować się tylko i wyłącznie tą listą z forum,bo najwyrażniej jest niekompletna.Serwis ma rozszerzoną listę.Np.gdybym sugerował się tylko listą z forum,to byłbym w błogim stanie nieświadomości ,sądząc,że z moim autkiem wszystko jest w porządku...a tym czasem...?Pozdrawiam wszystkich z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Np.gdybym sugerował się tylko listą z forum,to byłbym w błogim stanie nieświadomości ,sądząc,że z moim autkiem wszystko jest w porządku...a tym czasem...?
i bardzo dobrze,że sie nie sugerowałeś.Forum to jest tylko forum.Warto czasami do ASO zadzwonić i zweryfikować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakubekjakubek czy w serwisie sprawdzą ci twojego holendra,dlatego,że jest na liście u nich,czy dlatego,że to wynika z tej trefnej serii ?

 

wjtek46 zadzwoniłem do serwisu, pani sprawdziła vin i odpowiedziała, że auto jest do sprawdzenia. wiec pewnie nie ma go na "czarnej liście", ale wolą to sprawdzić. wszystko na koszt renault. jeśli jednak będzie do naprawy to zrobią to. lepiej dmuchać na zimne.

podejrzewam, że jak już będę w serwisie do dla świętego spokoju przeprogramują bo dla nich to koszt praktycznie zerowy jak juz będą diagnozować.

W środę wieczorem dam znać co tam wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to już za sobą. Dzisiaj spędziłem ok.1,5h w ASO, podobno zmienili oprogramowanie i ma być już OKEY. Na moje życzenie wyprogramowali hamulec ręczny i nie zaciąga się już sam po wyłączeniu zasilania.Umyli autko z zewnątrz i zaprosili ponownie.

Dodam że Renia kupiona w jednym z naszych salonów, który to kilka dni temu przysłał do domu listownie informację o akcji OTS 0B7K ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!