Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

co to za przycisk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ksiazke po niemiecku ,anie wiem co to za przycisk

Po lewej stronie od kierownicy na bezpiecznikami sa przyciski,jeden jest oustawienia góra-dół świateł ,drugi od ściemniania oświetlenia deski a trzeci...no właśnie nie wiem.

Jest na nim tylko X i nic więcej,jak włączałem to niezauważyłem żeby coś się działo.

Mam meganke 2001 1.9 dci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan 2001 kombi ,1.9dci

na Briefie jest napisane Break,w skrytce Privilage.....

radio CD,4 poduszki,klima,podłokietnik przy recznym,elektr lusterka....nie wiem co to za wersja,ale u znajomego jest zwykły welur a tu całkiem inne.A,no i komputer mam a u niego nie ma.Ale on ma benzyne i clasica z 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Masz wersję wyposażenia - PRIVILEGE.

Z Twojego powyższego opisu wynika, że mamy te same "bajery". Masz zapewne jeszcze pilota do radia przy kierze.

Jedyne nad czym się jeszcze głowie to ta tapicera, z jakiego to materiału, jak to zwą? Ni to skóra, ni welur, cosik jakby akiś zamsz? (ale się dowiem :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba alcantara!!!

Tak wygląda mi na zdięciu ,że to to,tak jak w linku

TApicera fajna ,robi wrażenie.

SPORY ,masz też w kombiaku?Jaki rocznik?Psuje się coś w nich??Oprócz chłodnicy klimy....

 

KUPIE TANIO CHŁODNICE KLIMATYZACJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mi też przychodzi na myśl alkantara. Danielossss dobrze podpowiada.

Przyznam szczerze, bez żadnej obłudy, że tapicerka w mojej Renacie jest po prostu gicior-hicior. :-D

France generalnie mają (oczywiście jak dla mnie) ochydne, obleśne tapicerki welurowe - jak obice w meblach Bodzia :-? Ja trafiłem na to,te,tą alkantarkę i baaaardzooo mi się podoba. :) Jak zobaczę moją dziouchę albo latorośl z jakąś princessą, kinderem albo pizzerką to to nie ręczę za siebie :evil: ;-)

Kiera też obszyta skórką (taką beżową).

 

brankiniol, Mam tak jak Ty z 2001 r., ale Hatchbacka. Poganiam nią dopiero od tygodnia, narazie same +, żadnych -

Psuje się coś w nich??Oprócz chłodnicy klimy....
Uważaj przede wszystkim na czuły na nasze paliwo motor. Dbaj o turbinę, lej ropę w miarę wiarygodnych tankowniach, zmieniaj regularnie filtry oleje, a będzie Ci służyć wiernie i długo.

Przyznam Ci sczerze, że nie słyszałem zbytnio opinii o psujących się chłodniacach, czy klimie.

Pojeździmy - pożyjemy - zobaczymy.

 

Pisz, co Cię niepokoi, zastanawia, nurtuje - będziem się nawzajem dokształcać.

Pozdro, sory za laborat :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to blokada tylnych drzwi i opuszczania tylnych szyb - z przeznaczeniem dla rodziców majsterkujących latorośli.

W mojej sytuacji, bardzo przydatna rzecz :-D

Pozdro.

jeżeli to ten sam przycis który i ja mam ale nie koło korekty świateł i oświtlenia (tylko w okolicach lewara biegów) to potwierdzam , że to baaaardzo przydatna rzecz co do dzieci :) ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!