Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

łańcuchy sniegowe


cienislaw

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie bijcie jesli wybralem nieodpowiedni kawalek forum.

 

lezie zima, pierwszy raz od jakiegos czasu czlowiek sie wybiera na sylwestra w gory. ponoc sniega nie ma byc, ale lepiej dmuchac na zimne. i jak zwykle pojawia sie dylemat - wydac wiecej na lepsze lancuchy z wizja ze starcza na najblizsze kilka lat, czy pojsc do marketu i wziasc co badz za 100ke byleby sie rozmiar zgadzal. jakie macie opinie na ten temat?

 

rozmyslalem nad lancuchami pewaga, tylko nie moge sie zdecydowac na model. najchetniej sportmatic, bo sa z automatycznymi napinaczami, wiec powinny byc wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezie zima, pierwszy raz od jakiegos czasu czlowiek sie wybiera na sylwestra w gory. ponoc sniega nie ma byc, ale lepiej dmuchac na zimne.

Ano, tak jakoś mówią, że śniega nie bydzie. :mrgreen:

Zapytam tak; zimówki masz? Jak masz to się nie przejmuj. Chyba, że się w Alpy wybierasz bo tam to możesz zapłacić i to nie mało za nie manie łańcuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, tak jakoś mówią, że śniega nie bydzie. :mrgreen:

 

moze bydzie moze nie, nie mam zamiaru sie obudzic po sylwestrowej nocy i zobaczyc ze jest wcholere bialo i wszyscy maja problemy z wyjechaniem.

 

Zapytam tak; zimówki masz? Jak masz to się nie przejmuj. Chyba, że się w Alpy wybierasz bo tam to możesz zapłacić i to nie mało za nie manie łańcuchów.

 

zimowki masz. w alpy nie trzeba jechac by dostac kare za brak lancuchow - wystarczy przekroczyc slowacka granice i juz zgarnac bonusa. procz tego trzeba miec apteczke (dziwne nie?;-), kamizelke, komplet zapasowy zarowek i bezpiecznikow. bez tego sypia kary jak sie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowki masz. w alpy nie trzeba jechac by dostac kare za brak lancuchow - wystarczy przekroczyc slowacka granice i juz zgarnac bonusa. procz tego trzeba miec apteczke (dziwne nie?;-), kamizelke, komplet zapasowy zarowek i bezpiecznikow. bez tego sypia kary jak sie patrzy.

 

Fakt!

Z tym, że ja od dawana taki komplet wożę, nawet taki głupi jestem, że co roku daję zarobić strażakom, żeby mi sprawdzili gaśnicę i przykleili odpowiednią kontrolkę.

Acha linkę holowniczą też mam, a nawet dwie :mrgreen:

 

Sam się zastanawiałem czy kupić łańcuchy, ale pomimo tego, że w górach bywam dość często jak na razie nie kupiłem i co najważniejsze nigdy do tej pory nie były mi potrzebne.

Zimówki mam i uważam, że to mi w zupełności wystarcza + odpowiednie zachowanie na drodze, a jeździłem już w różnych warunkach.

 

BTW

To co Czesi i Słowacy wymyślają uważam, za absurd i powód do wyciągnięcia pieniędzy od polskich kierowców, bo przecież wiadomo, że lepiej zapłacić w łapę policji niż pokutę.

Zastanawiam się kiedy nasz policja zacznie wymagać od naszych południowych sąsiadów przestrzegania naszej UoRD? Mieli by się do czego doczepić.

Tylko... no właśnie, nie chce im się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamizelke, komplet zapasowy zarowek i bezpiecznikow. bez tego sypia kary jak sie patrzy.

Dodaj jeszcze, że ta kamizelka musi być w środku auta i bez jej założenie nie możesz wyjść w razie awarii. ;-)

 

A tak swoją drogą to ja też to wszystko wożę - bez ich nakazów ;-) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!