Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobiłem nieco inny patent z gumką dam foto następnym razem (guma z dętki rowerowej)

 

[ Dodano: 2010-09-15, 23:16 ]

odnośnie jeszcze gumek, pękają :) ,zwykle od krawędzi wew. części schowka jest na tyle ostra że po parokrotnym użyciu gumka zostaje przecięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich jestem posiadaczem meganki od tygodnia i niestety musze dolaczyc do tych ktorym rozpadl sie zamek schowka moze znacie jakis sklep albo miejsce gdzie mozna dostac caly schowek albo ten felerny zamek chodzi mi o miejsce w poblizu gdyni pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem w nieco inny sposób,troszke pracochłonny ale skuteczny a mianowicie pod tą rączkę dałem sprężynę ściągającą i chodzi bez problemu a do tego jeszcze nic nie widać.Żona się smieje że na każdą sytuację zawsze coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

U mnie najważniejszy element klamki zwyczajnie się 'podtopił' i odłamał. Dlatego odpiłowałem lewe (lub prawe - zależy skąd się patrzy :notacrook: ) ramię i stworzyłem "implant". Całość opisałem w poradniku (Naprawa klamki Megane 2.pdf), który załączam. To moja pierwsza przygoda tego typu, więc proszę o wyrozumiałość.

 

Dodam też poradnik użytkownika theV z brytyjskiego forum posiadaczy Meganek (http://www.meganeownersclub.co.uk/forum/viewtopic.php?f=2&t=14202) - wyjaśni on kwestie niezawarte w moim poradniku tj. demontaż i rozklejanie tylnej i frontowej części drzwiczek. Jest on w języku angielskim, ale ma dużo zdjęć więc każdy powinien zrozumieć :!:

Naprawa klamki Megane 2.pdf

Megane - Glovebox Handle Repair.pdf

Edytowane przez Radx
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam, wiem,że kotlet ale może się komuś przyda, dziś partyzancko naprawiłem schowek, zamyka się i otwiera jak należy, estetyka tak średnio ale roboty 2 min i kosztów w zasadzie brak ( każdy ma w domu gumkę recepturkę i jakiś mały wkręt). Wkręciłem wkręcik za zamkiem schowka i zaczepiłem o zamek gumkę, działa idealnie, testowane wielokroć na wszelkie sposoby:)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 6 lat później...
W dniu 14.07.2010 o 20:45, Sudam napisał:

Ja swój schowek naprawiłem dzięki gumce i dwóm śrubkom. Wprawdzie gumka jest widoczna, ale może się przydać jako np. zaczepka pod wizytówki. Schowek funkcjonuje jak nowy albo stary przed awarią jak kto woli :mrgreen:

post-21838-1279133116_thumb.jpg

odświeżę starego kotleta po latach, bo i mnie dopadł ten problem, kolego napisz jak ty tą gumkę zamontowałeś na tym haku, wyjmowałeś to, wierciłeś otwór czy jak?

W dniu 28.05.2015 o 21:14, blaz napisał:

witam, wiem,że kotlet ale może się komuś przyda, dziś partyzancko naprawiłem schowek, zamyka się i otwiera jak należy, estetyka tak średnio ale roboty 2 min i kosztów w zasadzie brak ( każdy ma w domu gumkę recepturkę i jakiś mały wkręt). Wkręciłem wkręcik za zamkiem schowka i zaczepiłem o zamek gumkę, działa idealnie, testowane wielokroć na wszelkie sposoby:)

 

tu też mam podobne pytanie jak do kolegi wyżej, jak ta gumka się trzyma na tym haku? Muszę wybrać którąś z tych dwóch opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!