Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tłumaczenie komunikatów komputera w Renault Megane 2


malum

Rekomendowane odpowiedzi

wuitam , czy ktos wie co to znaczy

VIDANGE A PREVIOR

bo nie widze tłumaczenia

 

[ Dodano: 2009-01-26, 20:20 ]

z francuza <ok>

 

[ Dodano: 2009-01-26, 20:33 ]

Wysłany: 2007-09-05, 17:23

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

EASY-jak jestes takim lingwista to powinienes wiedziec,ze nie ma jezyka holenderskiego tylko jest flamandzki.jest to jezyk ktory ma mase zapozyczen z niemieckiego i angielskiego-dlatego napisalem,ze czesciowo po niemiecku. [Cięcie]

 

Przepraszam

 

Proszę na przyszość bez takich uwag końcowych Możesz grzeczniej koledze napisać, że nie ma racji.

 

Myślę, że koledzy, przeprosiny przyjęli. Posty nie związane z tematem zostały wycięte - Prezes

_________________

waldek708

ja mze jestem :mrgreen: mało jezyczna

, ale francuzi pisza ze ksiazka jest po holendersku i po francuzku :P

mam 2 ksiazki geniuszu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
francuzi pisza ze ksiazka jest po holendersku i po francuzku

mam 2 ksiazki geniuszu

i czego to dowodzi???Holenderski język nazywa się potocznie flamandzkim :mrgreen:

To tak jakbyś napisała,że Austriacy mówią po Austriacku albo Meksykanie po Meksykańsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jesteś pewien, że wyraz przepisałeś dobrze? Posprawdzałem 'turverriegel' w słowniku i jedynie dotarłem do słówka 'riegel', znaczące bar, i kojarzy mi się to najbardziej ze 'sprawdź ciśnienie w oponach'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dokładnie taki komunikat się wyświetla: "turverriegel uberprufen" - oczywiście z kropkami nad u (umlau),

Przygody po dotarciu nad polskie morze:

- kluczyk (serwis) + komunikat o układzie wydechowym

- po podpięciu do komputera wyświetliły się błędy: czujnik położenia wałka rozrządu (słyszałem, że to standard w Megankach) + czujnik w drzwiach (podobno odpowiadający za szyby)

- wymiana czujnika położenia wałka rozrządu (wyszło 220zł + 30zł robota)

- nadal wyświetla się kluczyk (serwis) + właśnie wspomniany komunikat "turverriegel uberprufen". Na razie postanowiłem się tym nie przejmować i spokojnie wróciłem znad morza na południe PL, ale z chęcią pozbyłbym się świecącej kontrolki "serwis".

Czy ktoś z Was miał do czynienia z czymś podobnym lub wymieniał czujnik w drzwiach? ile coś takiego kosztuje?

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dokłądnie tak, kolega rysloj dobrze przetłumaczył jak się okazało.

 

Rozwiązałem problem, ale wstyd przyznać, w jaki sposób:

turverriegel uberprufen - czyli sprawdź blokadę drzwi

przypomniałem sobie, że jest przycisk blokujący wszystkie drzwi, nacisnąłem, odcisnąłem - komunikat zniknął, kluczyk serwisowy już nie świeci :)

 

a propos - czy Wam też nagrzewają się podczas jazdy przyciski od blokady drzwi i podgrzewania siedzeń?

wiem, że to pierdoła, ale dla mnie to dość dziwne.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!