Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie jest czujnik zmierzchu?


Rekomendowane odpowiedzi

hehe :-D Widzę, że nie udało Ci się przeczytać wątku ze zrozumieniem. Kawałek dętki rowerowej jest pod szybą -wewnątrz obudowy lusterka. Z zewnątrz oczywiście niczego nie widać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
wymienialem lusterko ze zwyklego na elektrochromatyczne,

Też myślałem o zmianie na elektrochromatyczne. Czy wystarczy zdjąć dotychczasowe lusterko i zamontować elektrochromatyczne czy trzeba jeszcze po zmianie coś podłącząć i za pomocą programu diagnostycznego włączać w opcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jest gniazde wtyku przewodu ale nie ma przewodu

Jeżeli mówisz o czujniku zmierzchu to na 100% musi on być podpięty do instalacji, zresztą lusterko chromatyczne też.

Wniosek: albo ktoś przełożył czujnik z innego auta albo miałeś wycinaną szybę i przez przypadek gamonie obcięli Ci kable. Zakup wiązki kabli w ASO 6100,- bo nie sprzedają w częściach, ja załatwiłem sobie za 80,- używaną część kabli leżących w podsufitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, to ja odświeżę temat bo mam taki problem. Chcę włączyć automatyczne światła z czujnika zmierzchu, ale... zgodnie z instrukcjami pisanymi wyżej rozebrałem lusterko chciałem zasłonić czujnik, i zonk... nie mogę włączyć automatu. Jeszcze pół roku temu mogłem, ale nie używałem tego, teraz jak żona zaczęła jeździć przydało by się :) Nie wiem co się mogło stać i dlatego mam pytanie, w lusterku mam wiązkę do lusterka fotochromatycznego (szara) wiązka do czujnika (czarna) ale mam jeszcze brązową nigdzie nie podpiętą?? Co to może być?? I co mogło się stać że jak chcę włączyć automat to słychać dwukrotne piknięcie, jak przytrzymam znowu (jedno piknięcie) i komunikat że automat wyłączony!! :) sam już nie wiem co jest namiąchane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Klata, ilość "piknięć" informuje o tym, czy automat wlączający światła jest uruchomiony czy nie, sprawdzisz to gdy silnik jest uruchomiony a Ty będziesz zasłaniał dłonią od strony zewnętrznej czujnik świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!