Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Scenic IphII] Jaki bagnet do 1.9 DTI 2000r?


hagazi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Potrzebuję dokupić bagnet do mojego scenica i mam z tym problem.

Szukałem rozwiązania na forum przeglądając stare tematy ale niestety nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Sprawa wygląda tak: w każdym sklepie, gdzie pytam o bagnet do mojego silnika każą mi podać jego długość, gdyż podobno do tego sinika w tym roczniku jest kilka długości.

Niestety nie mogą zmierzyć starego bagnetu, gdyż jest on ułamany i właśnie z tego powodu chcę dokupić nowy.

Jedyne co słyszę, to że muszę mieć numer fabryczny bagnetu, bo inaczej nici z zakupu.

Jest możliwość sprawdzić to jakoś bez udziału ASO? Bo w ASO to się dowiedziałem, że mogą mi dobrać bagnet ale to kosztuje 180 zł.

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hagazi, poproś kogoś z forum kto ma dti z tego roku z tą samą mocą o podanie wymiarów i tyle. Ja swój bagnet dorobiłem dzięki forum (MarkB :) ) i działa do tej pory, lepiej niż ta plastikowa wykałaczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Dziękuję za podpowiedź, meganecoupe02.

Pomyślałem dokładnie o tym samym i około południa zadzwoniłem do kolegi, który też ma scenica aby mi zmierzył bagnet.

Pokierował mnie do ASO na ul. Modlińskiej (Warszawa).

Wracając z pracy zajechalem tam i w jakieś 8 minut miałem wszystkie potrzebne mi dane za free.

W innych ASO chcieli tylko, abym wstawił autko, to mi dobiorą. Zadnej innej opcjii nie dawali.

Od razu dokupiłem też bagnet na miejscu za 86 zł. Może znalałbym gdzieś taniej mając dane ale to bagnet metalowy a nie żaden plastik, więc się zdecydowałem od razu..

Przyznaję, że pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą w ASO.

Duzy szacunek dla nich za podejście do klienta.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!