Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czy kupie Renault MEgane II 1.9 Dci 120km do 13500zł??


pamel

Rekomendowane odpowiedzi

Dorth, dłuższe trasy to jedynie w weekend gdzieś odpocząć tak to nie dalej niż kraków wieliczka i okolice , a co do gazu jakoś nie chciałbym się w to pakować , w lagunie I mój tata miał gaz i ciągle było z tym coś nie tak , tak więc boje się LPG i nie chce go;p bo stosunkowo jeśli benzyny spali mi z 7-7. to nie aż tak wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem a powiedzcie mi 1.6 benzyniak ile spali? ja to auto będę miał do jazdy po Krakowie(...)

Moja Renia jeździ po Krakowie, pokonuje co dzień Aleje 29 Listopada i Aleje Trzech Wieszczów, wiesz jakie są zakorkowane. Spalanie na Pb to od 9 do 11,5L przy średniej prędkości około 23km/h... w ekstremalnych korach. Ogólnie spalnie w moim przypadku prezentuje się tak :) trasa 6,8Pb/8,5L LPG, cykl mieszany 8,5Pb/10L LPG, miasto 10,5Pb/11,5 LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tam jest chyba najgorzej no i na alejach pokoju i mateczny. ja raczej od strony wieliczki więc nie mam aż takich korków bo uczelnie mam koło galeri kazimierz więc nie jest źle. a w korkach to wogole stoje bardzo bardzo rzadko wsumie nie pamietam kiedy ostatnio:) wiec raczej będe po okolicach krk śmigał i tyle:) a jaki masz silnik?? dizel czy benzyna ( no i wydaje mi się że co jak co ale kombi jednak trochę więcej pali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wakacje na kubice do poznania to padała mu kilku krotnie

Jesteś pewien, że o turbinie piszesz :) Turbina jak pada to raczej konkretnie chyba, że coś mu się rozłączała lub to nie turbina.

 

ps. Nazwiska i nazwy własne wypada pisać WIELKĄ literą. Regulamin forum jasno mówi o zasadach pisowni :!:

 

pamel, Jak kupowałem dieselka to też miałem obawy ale jak to mówię rozczarowałem się in PLUS :) A jak fajnie mruczy no i ten moment obrotowy :)

Warunek aby się dobrze spisywał to tak jak baciuś już wspomniał wyżej.

Poczytaj też, na forum jest poradnik jak jeździć dieslem :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej turbina bo po prostu nie miał przyspieszenia jak mu to padło. powaznie mówię wiem bo jeździl często do serwisu opla. no ale mniejsza z tym któy silnik bardziej ekonomiczny 1.6 benzyna czy 1.9 dizel?? co wyjdzie mi oszczędniej?

 

[ Dodano: 2010-10-08, 11:33 ]

Gregorrrrr, aha tyle gazu pali , czyli ile według ciebie hatchback będzie palił z tym samym silnikiem benzynowym ale benzyny a nie gazu ?? dodam odrazu że naprawdę w korkach będe stał bardzo mało raczej po wsiach jeździł i okolicach krakowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Nazwiska i nazwy własne wypada pisać WIELKĄ literą. Regulamin forum jasno mówi o zasadach pisowni =

 

Jeśli już przy tym jesteśmy, to mówiąc o silniku pracującym na obiegu Rudolfa Diesla, nazwisko pana Diesla też powinniśmy pisać wielką literą :) Taka dygresja, bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha;p dobre:P no ale pómóżcie ocenić te autka z linków którym mam się zainteresować z nich?? ewentualnie może macie jakieś inne w podobnej cenie do zaoferowania lub widzieliście gdzieś a warte uwagi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baciuś, no właśnie ale "zachorowałem" na Meganke II. To auto straznie mi się podoba i no naprawdę kupię je raczej. więc chciałbym tylko opinie o tych autach którymi jestem zainteresowany co sądzicie i co radzicie. wiem że mało kasy ale zaryzykuje może trafi mi się akurat dobry egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!