Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Interfejs i program diagnostyczny


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki sprawdzony program oraz jakim interfejsem zdignozuję mojego Scenica I ph II, 2001 rok silnik 1,9dci?

 

Lub w ostateczności poszukuję w Gorzowie Wielkopolskim lub województwie lubuskim warsztat (za ASO dziękuję) w którym dokonam diagnozy komputerowej w/w samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLIP- niestety to jest 1/2 wartości samochodu który chciała bym diagnozować.

Szukam jakiegoś sprzętu co stosuja posiadacze tego typu Scenica.

Na portalu aulcyjnym A... jest tego troszkę, (w/g sprzedawców prawie każdy pasuje) -jednak szukam sprawdzonego w przystepnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda na aukcjach jest dużo wprowadzających w błąd nawet na niektórych zamieszczają zdjęcia z mojego tłumaczenia ddt2000 bez mojej wiedzy.

Ogólnie clip daje rade ze wszystkimi renówkami

a co do ddt2000 to musisz poeksperymentować sam kabel do niego vag kkl na chipie ftdi kosztuje okolo 40zł

co do elm327 to daje rade w dieslu po 2004 roku ale tylko silnik

 

[ Dodano: 2010-11-08, 18:33 ]

zapytaj obywatela meganecoupe02 on jak dobrze kojarzę bawił się z dci i ddt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj obywatela meganecoupe02

hehe, właśnie zacząłem ten temat czytać :mrgreen:

 

Tutaj trochę opisałem:

http://megane.com.pl/scenic-i-phii-kabel-v...ode-vt25460.htm

Od tamtej pory wiele się nie zmieniło (nie naumiałem się francuskiego technicznego). Jeśli chodzi o podgląd parametrów silnika to coś można podejrzeć, nawet sporo cyferek pokazuje, które mi wiele nie mówią. Gdyby to było chociaż English to bym więcej zdziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jestem zoltodziobem w kwestii samochodow. Ale wczoraj znajomy powiedzial ze moge samemu podpiac laptopa pod swoj samochod. Krotkie pytanie. Pozniej moderatorzy moga skasowac temat.

Jakie oprogramowanie do w/w auta? Renault Scenic 1.9 dCi. Diesel. 2001.

 

lapka2.gif

Regulamin

pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!