Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z DDT2000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów mam problem z DDT2000 mianowicie po zainstalowaniu oprogramowania oraz jego odpaleniu uruchamia sie w mozilly i wyglada jakby mu czegos brakowało jak na obrazku który dorzucam.. czego mu brakuje?? czy to oprogramowanie działa tylko w Internet Explorer?? instalacja IE8 pobranej ze strony producenta jest nie mozliwa...co takiego mam zrobic zeby wszystko było ok???

post-27434-1289651219_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system sam już pobrał jakąś bibliotekę VBScript i na tym się skończyło...po próbie jego(DDT2000) ponownego odpalenia nadal nic się nie dzieje odpala się IE i ponownie chce pobrać tą bibliotekę...czym to może być spowodowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowanie

Sam instalator chyba domaga się restartu po skończeniu pracy, ale tutaj nie jestem pewien bo IE wrzucam z aktualizacji automatycznych.

 

Jaki system operacyjny ? Aktualizowany na bieżąco czy zostawiony jak jest po instalacji. Jak zostawiony to na początek pościągaj poprawki (Service Pack 3 możesz sobie darować) i wtedy zobacz ponownie.

 

Poczytaj Regulamin, a w szczególności punkt mówiący o cytowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie poprawki np??

Wszystko co jest. Jak pisałem darować sobie można sp3, bo pomagać nie pomaga, a zdarza mu się zaszkodzić.

Jak się zaktualizuje bez problemów to profilaktycznie najpierw przeinstaluj jeszcze raz cały DDT i dopiero potem odpalaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego instalacja IE8 jest niemożliwa?

Nie ma rzeczy nie możliwych. :) Napisz jaki Ci błąd wyskoczył, podczas instalacji. Problemy mogą być różnego typu.

Zainstalowałeś biblioteki do DDT2000?

 

daj screena z IE, screena z błędem(jeżeli nie możesz zainstalować IE), i nie obcinaj ich. Bo inaczej nie jestem w stanie Ci pomóc.

I ZAINSTALUJ SP3 nie zaszkodzi w końcu po coś Ci programiści pracują co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie sugerować tym że odpalane w FF bo w IE ekran jest identyczny

ddt.th.jpg

To samo występuje w Siódemce na stacjonarnym i w XP w laptopie na IE.

Może z Kolegą @piase89 mamy tą samą trefną instalkę ?

Wrzućcie mi który na Priwa linki do swojej chodzącej instalki najlepiej na Rapida bo hotfil jest straszny i może to sprawę rozwiąże .

Z góry dzięki

 

EDIT :

Rozwiązanie problemu :

ddtok.th.jpg

Jak widać na załączonym zrzucie już u mnie wszystko OK

Należy w opcjach internetowych -->Zakładka Zaawansowane --> listę przewinąć do samego dołu i (w win7 tak jest )druga pozycja od dołu zaptaszkować Zezwalaj zawartości aktywnej na działanie na moich plikach-->OK , dodatkowo skrót do DDT2000 na pulpicie skojarzyć z internet explorerem : Prawym na ikonce DDT --> właściwości -->Ogólne-->Otwierany za pomocą-->znaleźć i wskazać Internet Explorer-->OK --> kliknąć na ikonkę i cieszyć oko programem ze wszystkimi aktywnymi funkcjami --> Postawić piwko Panu Jackowi ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za tą rade Jacek na pewno bardzo mi się to przyda ale mam taki problem ze podczas odpalania DDt2000 przez IE zaczyna się wczytywać i wychodzi prośba o potwierdzenie pobrania jakiegoś protokołu VBScript i gdy go już pobierze to kolejny raz jest próba odpalenia ddt lecz znowu pojawia się prośba pobrania VBS i tak za każdym razem i można to robić setki razy i nic z tego dobrego nie wynika...może wiesz dlaczego tak się dzieje?? z góry wielkie dzięki bo już i tak dużo pomogłeś:)

 

[ Dodano: 2010-11-15, 19:25 ]

Zrobiłem to i działa lecz na kompie stacjonarnym:( (w sumie sam nie wiem jak to się stało ponieważ robiłem tyle rzeczy na raz że nie wiem co pomogło na pewno pomoc Jacka miała w tym duży udział) ale teraz jest problem nie mogę tego samego zrobić na laptopie:( ale mam nadzieje ze szybko to zrobię:) jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł będę bardzo wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak :

Prawym myszy na sktót na pulpicie-->właściwości-->znajdź element docelowy-->poszukaj pliku Default.html--> skopiuj(ctrl+c)-->wyjdź do pulpitu -->prawym myszy na pulpicie-->wklej skrót

Później otwierając rób to z prawego i otwieraj komendą "Otwórz za pomocą" i wtedy wybieraj Internet Explorer - zamieszane ale działa ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyzna że na prawdę się na tym znasz bo to działa na razie zrobiłem ten myk na stacjonarnym i okazuje się że działa mam nadzieje że mój laptop to tez ogarnie i będzie ok ale muszę go wcześniej naprawić:) wielkie dzięki za pomoc jestem na prawdę wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!