Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co powiecie o tym RX4


KURAKidwa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal_b_30

Bardzo ładnie wygląda. Zastanów się troszkę nad zapisem w licytacji cytat: "-rzeczywisty przebieg 93 tyś km( autko było delikatnie uszkodzone i stało około dwóch lat we Francji)" . Dziwne "delikatnie" a stało 2 lata. Auto nie jeżdżone dwa lata potrzebuje gruntownego przeglądu a niekiedy wymiany dużej ilości podzespołów. Posiadałem Hyundai H 100 który stał w Holandii 6 miesięcy nie jeżdżony były później problemy a to z cylinderkami ( korozja wewnątrz) no i wiele innych problemów wychodziło podczas użytkowania. Niedawno gość zainwestował w instalację gazową-pewnie nie mało kasy a już sprzedaje? Auto ładne, ale moje zdanie jest takie, że zanim się na nie mocno napalisz sprawdź je gruntownie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURAKidawa uciekaj od tego egzemplarza, jeśli Ci zależy na RX4, poszukaj innego. Ten którego wrzuciłeś nie znam osobiście, ale dzwoniłem do niego kiedy jeszcze sam szukałem, on sprzedaje się od maja albo czerwca! Skoro taki lux to czemu nikt go nie chce. Alusa na zapasie do wyrzucenia - odłamany rant. Posłuchaj się rozumu, same zdjęcia wskazują, że zdjęcia robił latem, kto jesienią dzieci w koszuleczkach na dwór wygania. Znam niektóre auta RX4 z allegro i otomoto, bo orientacyjnie szukałem takiego auta od stycznia, kupiłem we wrześniu. Czekałem ale na razie jestem zadowolony. Jest dużo więcej atrakcyjniejszych ofert. A auto ogólnie sprawuje się wspaniale, dziś na śniegu niektórzy oczy przecierali jak ja przecierałem się pomiędzy nimi. Szukaj powoli rozważnie. Jak będziesz miał nr VIN dzwoń do serwisu w Grudziądzu, bardzo miła obsługa podają na telefon historię auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja. Ten RX4 również jest do sprzedaży od jakiegoś maja, z tą różnicą, że obecnie w komisie i trochę taniej. Z początku chciał coś 24 tyś. i co najgorsze miał chyba więcej nakręcone, jednak teraz nie jestem pewien. Ogólnie ładny, widać że zadbany, jednak nigdy nie widziałem takich schowków z tyłu na przednich fotelach (pewnie były takie ale widzę pierwszy raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widziałem takich schowków z tyłu na przednich fotelach

Zygmunt, to jest prawdopodobnie wersja Mer du Nord, lub Sport Way, Szamaniasty miał taką wersję, o ile mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!