Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opinia na temat Megane 1


voth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jestem na etapie wyboru autka dla dziewczyny. Priorytetem dla niej jest mała awaryjność auta,ekonomiczność jazdy, rocznik oraz silnik diesla.

Natrafiłem na tego oto meganka http://moto.allegro.pl/reneult-megane-tdi-...1338080985.html .

Oferta wydaje się być atrakcyjna. Nie pasuje mi jednak oznaczenie 1.9 TDI z tym co jest na listwach bocznych i mocą. Z tego co udało mi się dowiedzieć to auto miało wymienianą maskę oraz reflektory przednie.

Proszę o opinię użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.TO BURAK JAKIŚ :) TDI tyczy się aut koncernu VW

2.76 tysia jasne zobacz na pedały jakie powycierane

3.2003r. coś mi się zdaje że ten model produkowali tylko do 2002r. ale mogę się mylić :-/

4.Jakiś twardziel jak dopiero co rozrząd zmieniał przy 76 tysia :)

5.Brak tylnej wycieraczki i ten przód faktycznie coś nie teges wygląda ciekawe czy ma jeszcze poduszki ?

a najlepiej zadzwoń i poproś o VIN jeżeli auto było faktycznie serwisowane to obojętnie jakie ASO poda Ci datę ostatniego przeglądu lub naprawy i przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam... Kto kupuje diesla (tdi :)) i robi koło 10tys rocznie? I oczywiście zrobił wszystko właśnie teraz, przed sprzedażą... Taaa, ciekawe co na to świstak. Jakoś nie wierzę w to ogłoszenie :)

 

Pzdr,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać że auto mocno kombinowane, takie jak stodoła!

A co do przebiegu to na bank ściema, chociaż ostatnio przewinęła mi się Corsa C 2002 rok z przebiegiem 59 tys, 1,7 DI i Pełny serwis, co o dziwo auto z włoch i miało 3 właścicieli, ale oryginał lakier, części, udokumentowana każda naprawa i każde wpłacone Euro.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po spotkaniu z mamutem :) Halogeny zamienniki (zaparowane), zderzak źle spasowany.

Przebieg :) zobacz na pedał sprzęgła i hamulca - widać ,że ma dużo więcej( mój ma 240 a nie są tak wytarte)

Odpuść sobie i szukaj innej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw głośno mówiący i taki przebieg pewnie :) do tego brak tylnej wycieraczki. W tym roczniku (jeżeli możliwe,że 2003 w co wątpię) to raczej już DCI. Odpuść sobie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!