Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, co sądzicie o takim zestawie: Mój odnośnik

Czy można liczyć na to że to faktycznie oryginalne części w tej cenie?

Jak pytałem e-mailowo w Mój odnośnik. to dostałem następującą wycenę:

- Filtr powietrza 91,86 zł brutto;

- Filtr klimatyzacji 109,47 zł brutto;

- Filtr oleju 57,93 zł brutto;

Także rozbieżność cenowa jest ogromna - proszę o opinię za co z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje od kilku lat w tym sklepie:

Link

 

Wiem, że inni użytkownicy naszego forum również tam kupują. Ostatnio był wielki szał na spryskiwacze mgłowe, je również wielu użytkowników Megane kupiło właśnie w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a w zasadzie od zawartości portfela. W portfelu przybędzie, będziesz miał lub ktoś z rodziny np problemy z alergią, to zrozumiesz, dlaczego sprzedają się droższe produkty. Rynek jest przygotowany na wszystkie potrzeby.

Nie każdy ma chęć,czas i ochotę na poszukiwania najtańszego filtra.

Dla mnie, to najtańsze mięso, to psy jedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję jak najtańzzy kabinowy i wymieniam 2 razy w roku. Nie rozumię jak można płacić za kawałek bibuły z pseudo węglem 100zł.

 

Podobnie o Twoim Scenicu może powiedzieć właściciel Fiata Pandy, którego auto też przewiezie z punktu A do punktu B :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doczynienie z przemysłowymi (spożywka) filtrami różnej maści, jak chcesz możemy podyskutować. Nie namawiam do kupowania wszystmiego co tanie bo sam tak nie robię. Ale w tym konkretnym przypadku robię tak jak pisałem i przy użyciu 2 filtrów na sezon może wydaję więcej. Jażeli ktoś raz sam wymieniał kabinowy to wie że inżynierowie od renault nie zadbali o alergików. I tu żadne kosmiczne filtry nie pomogą jak po aplikacji wygląda jakby go z pupy wyciągnął. Budowa i materiały tego filtra ni jak się ma do np. Filtra powietrza silnika więc jego idiotyczna cena nie ma logicznego uzasadnienia. Napisz proszę.czy czujesz zbawienne działane węgla w tym filtrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lufa ja zawsze kupuję węglowe, od lat, pierwszy raz zorientowałem się o co chodzi, jak zalałem zapachowego płynu do spryskiwacza i jakoś go nie wyczułem, o smrodzie jadącego przed tobą starego disla czy gazowni nie wspomnę ;) , warto inwestować w węglowe.

Jak zaczniesz czuć zapachy, znaczy że węgiel już nie pochłania.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie o Twoim Scenicu może powiedzieć właściciel Fiata Pandy, którego auto też przewiezie z punktu A do punktu B :)

Ba, może nawet szydzić z renówki. Bo kto widział instalować filt przy przepoconym parowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsza samodzielna wymiana filtra już za mną.

10 minut roboty, z czego większość to znalezienie dogodnej pozycji żeby wyjąć/włożyć filtr (ja się położyłem na plecach, dzięki czemu obie ręce wolne i dobry dostęp)

 

Więcej nie dam paprakom z ASO zakładać, tak był pogięty (i oczywiście brak śrubek na klapce):

post-75111-0-88660600-1497858831_thumb.jpg

 

Ten filtr którego zdjęcia pokazywałem w poprzednim moim poście w tym temacie świetnie się ułożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje od kilku lat w tym sklepie:

Link

 

Wiem, że inni użytkownicy naszego forum również tam kupują. Ostatnio był wielki szał na spryskiwacze mgłowe, je również wielu użytkowników Megane kupiło właśnie w tym sklepie.

 

Dzięki za namiar! Dziś dokonałem zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co powiecie Panowie na filtry firmy Hengst? Marka niby dobra, cena według mnie bardzo niska, a jak jest z jakością? Do tej pory kupowałem albo MANN'a albo oryginały Renault i jakość można powiedzieć, że poprawna, szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was posiada zaślepkę na filtr powietrza w kształcie prostokąta? Czy tylko w mojej Megane taka jest? Zauważyłem że taka sama zaślepka występuje w Renault Fluence. Mam też teraz problem z filtrem kabinowym. Kupiłem dedykowany do mojego auta i ma 250mm długości,jest troszkę jakby za szeroki no i jest za długi....

Spojrzałem szybko na wymiary filtra w Fluence z silnikiem 1.6 i tam długość 238, szerokość 3 mm mniej.

Czy jest możliwe abym do mojego auta wsadzili układ nawiewu z fluence?

Witam wszystkich, cytuję ten stary post bo nie było na niego odpowiedzi a mam identyczną sytuację i się okazuje, że dla wersji generation filtr jest taki jak dla fluence. Czyli długość 24cm. W sklepie tam gdzie kupowałem tego nie wiedzieli, więc 60zł do tyłu a i montaż jest trochę inny (nie ma śrub a tylko zaślepka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!