Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki bagażnik na rower?


logigamer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zgubisz jedną to możesz wystąpić o wyrobiebnie jednej tablicy. W warszawie daja specjalny kwit jedziesz do manufaktury gdzie tłoczą tablie. Dostajesz nową, wracasz do WK po naklejkę i wio. Ale nie ma możliwosci posiadania 3 jednakowych tablic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablicę można sobie wydrukować w kolorze i zalaminować :-) Sąsiad z taką na aucie jeździ już dwa lata :-)

Informacja z Komunikacji (byłem przed chwilą) - nie ma możliwości wyrobienia trzeciej tablicy. Ale jak wiadomo co wydział to inna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie w Słomczynie kiedyś gość dorabiał na miejscu dowolne tablice, ale czy teraz tam jest to nie wiem. To było kilka lat temu i biznes się kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, ok dorobić idzie nawet przez internet, ale problem tkwi nie w samym dorobieniu tablicy a jej legalnością, jeżeli zatrzyma Ciebie Policja i będziesz miał ową 3cią dorobioną tablicę możesz mieć nie małe kłopoty (nawet sprawę o fałszerstwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ryskę na szybie dostałem od salonu bagażnik od Renault, ten za 500zł. wiec już wybór się dokonał :-)

teraz tylko mocowania rowerów i KONIEC ZIMY :-)

 

[ Dodano: 2010-12-27, 12:08 ]

Panowie,

Jak sam bagażnik wpływa na spalanie? Zdemolować go za każdym razem? ten dachowy.

coś takiego:

http://img.bazarek.pl/104206/8800/1649954/...80e3299ab17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mlopus1, tak ja jeździłem jak miałem mondeo - jest w miarę stabilne ALE jest jeden główny minus - każdy z tych bagażników rysuje lakier na klapie, zapomnij również o jej otwarciu jak masz zamontowane rowery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlopus1, dokładnie tak - montaż trwa bardzo długo, ponieważ ciężko się te pasy mocuje i dociąga no i te rysy. Ja osobiście byłem wkurzony przy użytkowaniu tego bagażnika. Teraz przeszedłem na bagażnik na hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale montaż haka tylko dla bagażnika jakoś mi się nie uśmiecha, bagażnik dachowy jest fajny, ale trzeba wysoko unosić rower, oraz długo go montować szukam rozwiązania dla krótkiej jazdy za miasto z rowerami i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlopus1, belki THULA lub automaxi w oryginalne miejsca - montać 10 minut (maksymalny czas) plus dwa uchwyty thule freeride (nowa wersja ma takie zatrzaskiwane zaciski, starsze modele mają mocowanie na obejmy z nakrętkami) montaż 1 minuta - ja to testuję na swoim sedanie raz na dwa tygodnie i nie jest źle. Jak dojdziesz do wprawy to będzie nawet szybciej. <szukaj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update: chodzi mi o:

- POPRZECZKI DACHOWE TOURING LINE ALUMINIOWE DO NOWEGO MÉGANE HATCHBACK za 500zl brutto [/b]

kup sobie oryginalny bagażnik do mIII - poczekaj na jakąś większą promocje - ja przed wypadem na narty kupiłem belki z 30% zniżka (kosztowaly mnie 350PLN) - aktualnie jest rabat w wysokości 15% - 425 łatwiej przełknąc niż 750 za thule.

 

update: chodzi mi o:

- uchwyt na każdy rower za 438zł sztuk dwie.

te uchwyty z renault to nic innego jak thule proride - tylko z logo Renault - w necie po 350 PLN - mam takie 2 szt. z MII i sprawowały się świetnie <szukaj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!