Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ANTENA DELTA 875s- opinie.


Chess175

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem obecnie na kupnie "taniej" anteny cb.

Czy miał ktoś styczność z taką anteną? czy ktoś z forumowiczów takiej używa?

Jeśli tak chciałbym was prosić opinie lub ewentualne sugestie co do anteny.

Przykładowa aukcja z taką anteną:

http://allegro.pl/antena-cb-delta-875s-mis...1375624884.html

 

Jak MarkB dobrze zauważył, trzeba przenieść do odpowiedniego działu, co niniejszym czynię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię,że jej nie posiadam i nie posiadałem.Także nie wiem jak się sprawuje.

Wszystko zależy od tego,do czego będziesz używał CB.Czy jako"antymisiek" czy też czasami będziesz chciał pogadać.Bo jeśli tylko do odbioru to na "gwoździu"też coś usłyszysz.Ja szczerze powiedziawszy byłbym skłonny dołożyć ok 40 parę złotych i kupić np.AS-100.

Może ktoś z kolegów lub koleżanek miał z nią do czynienia i wypowie się na jej temat.

 

Ps.Czemu nie pytasz w odp.dziale?Np.tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie zauważyłem tego działu :-)

Jeżeli chodzi o CB to u mnie nie jest to tylko anty misiek.

Zazwyczaj jak jeździmy w trasy na dwa czy trzy auta to bywa różnie :-) więc zazwyczaj rozmawiamy ze sobą i to nie mało :P Proszę modernizatorów o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce jeżeli to takim nie jest ;)

thx MarkB, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena jest ok. Wadą jej jest obudowa cewki do której dostaje się woda przez co pęka. Na allegro są czarne zamienniki takiej obudowy jak by coś.

Po zakupie aby funkcjonowała dłużej należy ją rozebrać i uszczelnić i będzie chodzić.

To jest podróbka prezia misouri

 

Sklep polecam. Sam u nich robiłem zakupy z tym że osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Posiadam taką antene wmoim Scenic 2 i śmiga z Lafayette Trucker, poprzednio miałem w VelSatisie. Ta antena to doskonały i tani sprzęt na 5km. Robiłem doświadczenia z alan 9 140cm i po przejechaniu przez Polskę zauważyłem to, że można usłyszeć masę komunikatów i śmieci z 20km, gdzie jak zajadę to miśki mogą zmienić miejsce. Na pogaduszki w promieniu paru km. ala floryda wystarczy. ps.nie trzeba jej stroić i trzyma się do 200km/h

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!