Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Autoalarm z modułem uderzeniowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zainstalować w mojej Megi autoalarm z modułem uderzeniowym. Mieszkam w Kołobrzegu, ale tutejsza ASO nie ma alarmów z tą opcją (nie można ich rozbudować), w Koszalinie się nie podejmą, "bo są problemy z czujnikami", a w Szczecinie powiedziano mi, że do mojego auta jest owszem opcja, ale chodzi jedynie o moduł przechyłowy, co mnie nie interesuje. Jeden z lepszych instalatorów w moim mieście też się tego nie podjął, bo nigdy nie montował tego w Megane i uczciwie oświadczył, że nie chce nic spieprzyć. :-( Czy ktoś z Was szanowni Meganowicze wskazałby mi kogoś solidnego, kto zrobi taki montaż oraz poleci autoalarm (firma, typ - nie musi być oryginalny), który byłby odpowiedni do Meg II sedan rocznik 2005? Z góry dziękuję. :-/

P.S. (interesuje mnie obszar woj. zachodniopomorskiego, ewentualnie pomorskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem kolego "Zmien elektrykow", ja zamontowalem w mojej megi alarm

QX 5 dedykowanego pod Opla i dalo sie go podlaczyc, a fachowcy z Opla i Reno twierdzili ze sie nie da.ja posiadam troche starsze auto bez szyny CAN, nie wiem czy twoja renia nie chodzi na CANie. Do alarmow z ktorymi mialem do czynienia, mozna bylo w zaleznosci od widzimise podlaczyc czujnik uderzeniowy, rzechylowy, lub ultradzwieki. wiec nie wiem w czym fachowiec mial problem.

jesli wiesz jaki masz alarm to podaj rodzaj, mam znajomego w dobrej firmie zajmujacej sie alarmami, moze bedzie w stanie mi powiedziec czy zeczywiscie jest problem podlaczenia udarowki do twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!