Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie działa podgrzewanie tylnej szyby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie działa mi podgrzewanie tylnej szyby przy przycisku lamkpa sie zapala ze podgrzewanie jest włączone i na tym koniec. Nie stwierdziłem innych usterek elektroniki-elektryki wiec to chyba nie bezpiecznik. po jakim czasie lampka przy przycisku???????????????

 

[ Dodano: 2010-12-27, 19:06 ]

pojakims czasie lamka przy przycisku gasnie. Wie ktos moze jak z tym sobie poradzic????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewód mógł spaść ze złącza na tylnej szybie ewentualnie złącze zaśniedziało jest jeszcze taka możliwość, że taśma grzewcza mogła się przerwać na szybie zaraz na początku.

Wydaje mi się, że jeżeli bezpiecznik by się przepalił to dioda na przycisku również by nie świeciła ale nigdy nie zaszkodzi sprawdzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź czy dochodzi prąd do tylniej szyby

2. Jesli dochodzi to masz przerwana wiązkę na szybie

3. Jesli nie dochodzi to sprawdź bezpieczniki jak koledzy piszą

4. Jeśli bezpieczniki masz dobre to szukaj w wiązkach instalacji lub przy złączu o którym pisze aniewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem bezpiecznik niestety to nie to. Jak sie wziziełem za bezpieczniki odrazu chciałem wymienic od zapalniczki bo nie było go wogule i ku mojemu zdzwieniu nie moge go wsadzic. A dokładniej mówiąc wgładam go a on wypada jak by nic go tam nie trzymało co to moze byc??????????????????????????????

 

W regulaminie forum jasno określono zasady pisowni postów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej mówiąc wgładam go a on wypada jak by nic go tam nie trzymało co to moze byc

A sprawdzałęś czy w gnieździ bezpiecznika są w ogóle piny ( końcóki czy jak to tam zwał ) ??

Może do tego gniazda od tyłu nie dochodzą żadne kable z instalacji ? Oczywiście zakładam że wsadzasz dobry typ bezpiecznika ( rozmiar) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej dobry 15A tam jest przypisany tylko rozpiska bezpieczników troche nie pasuje mi z iloscia gniazd. Mozliwe ze mam zapalniczke połaczone z paroma innymi funkcjami???? tylko ze poza podgrzewaniem tylniej szyby i zapalniczka wszystko działa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nnapewno nie działa Ci tylko podgrzewanie tylnej szyby? A może jeszcze podgrzewanie lusterek zawnetrznych? Sprawdz dobrze. Ja miałem podobny przypadek i po podpowiedziach z fforum sprawdziłem podłaczenia masy i teraz już mi dziala. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!