Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głośniki wysokotonowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy te glosniki beda bez problemu pasowac do Megane III hatchback z 2011r :) ?

http://audiovideomax.pl/car-audio-glosniki-tweetery-tweetery-do-reno-megane-espace-safrane-renault/p,29015#gallery

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odkopuję temat

 

Posiadam Megane 3 Carbrio- zajrzałem pod maskownice na desce i rzeczywiście okazało się, że głośników brak- jest za to wiązka, dlatego przymierzam się do zakupienia tweeterów.

Pytanie jeszcze jedno- z tyłu niestety nie mam jak bezboleśnie zdjąć maskownicy i obejrzeć czy jest tam głośniczek, oraz jeżeli go nie ma to czy jest tam instalacja.

Badał ktoś taki przypadek i wie jak to wygląda gdy fabrycznie z przodu jest wiązka, ale nie ma głośników?

Na słuch ciężko sprawdzić, bo duży głośnik jest zaraz obok małego...

Ostatnia sprawa- poprawcie mnie jeśli coś pokręciłem:

Instalacja z przodu wygląda w moim przypadku tak, że wyłamuję zaślepkę, wyciągam kabel, podłączam go do głośnika, całość wchodzi na wcisk i przykrywam maskownicą, tak? Dystanse NIE są wymagane?

Głośniki pasują z Megane 2, Scenica i czego jeszcze?

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Kevin19091994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim zapytaniu właśnie postanowiłem przyjrzeć się sprawie i dokopałem się do tematu tutaj, potem sprawdziłem u siebie w aucie i rzeczywiście- pierwszy raz spotykam się w jakimkolwiek aucie z taką sytuacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów, który kupił głośniki wysokotonowe w ASO mógłby zamieścić numer części? W ASO po sprawdzeniu VINu powiedzieli mi, że nie ma takiego produktu.

 

Dodano: 30 cze 2017 - 16:31

Wtyczka pod maskownicą jest.

I drugie pytanie, czy jak kupię głośniki w sklepie CarAudio to będą pasować do wtyczki bez przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 4 minuty to ze zdjęciem boczka drzwi? czy gdzie Ty je montowałeś?

 

Edit___

Ok, sorki za zamieszanie - temat o tweetach z przodu na podszybiu

 

A czy ktoś montował do drzwi tylnych. Ja mam u siebie wiązkę pociągniętą, ale nie wiem czy jest sens dokładać.

Edytowane przez deku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,

myślałem że te same, mam fabryczną wiązkę (znalazłem jak próbowałem dołożyć oświetlenie tylnych drzwi):

http://megane.com.pl/topic/66785-oswietlenie-nog-pasazerow-drugiego-rzedu/page__view__findpost__p__486118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś mi też świta że chyba miałem taką wtyczkę jak ściągałem boczek do regeneracji ogranicznika. Jestem ciekawy jak tweeter jest montowany do tapicerki drzwi lub do samych drzwi i jak wygląda mocowanie zaślepki tapicerki

ps. znalazłem coś takiego- ciekawe czy da rade zamontować wogóle taki głośnik w tapicerkę nie przygotowaną- ze zdjęć wynika iż jest ona przystosowana do jego montażu

 

thumb_hosting_zdjec_1499421596__9264df004de88f7aea13f7532f8a.jpg thumb_hosting_zdjec_1499422125__9264df004de88f7aea13f7532f8a.jpg

Panowie wypowiadać się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mireczek01 zmienił(a) tytuł na Gwizdki głośniki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!