Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Barwa wyświetlacza radia


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam taką konfigurację jak pokazał athlon64x4 mam BT

 

czyli się wyjaśniło jest BT jest radio z gumowymi przyciskami i niebieski wyświetlacz "pełny LCD"

nie ma BT jest płaski panel radia i wyświetlacz "kreskowe LCD"

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wyświetlacz ciekłokrystaliczny mozaikowy jest z radiem z BT- musi obsłużyć wyświetlanie kontaktów, ustawień zestawu głośnomówiącego i trudno byłoby to obsłużyć wyświetlaczem segmentowym.

Natomiast wyświetlacze segmentowy jest do radia bez BT. Wyświetlanie RDS-u oraz nazwy odtwarzanych plików śmiało można obsłużyć wyświetlaczem segmentowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odkopuję tmeat. Przeczytałem wszystko i nic nie czaję.

Jaki w końcu trzeba kupić wyświetlacz do oryginalnego radia z BT. Ja mam zwykłe czarne radio z chinchlami poniżej.

niech ktoś rzuci linkiem z łaski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wyłapiesz różnicę:

 

- pixelowy:

 

- alfanumeryczny:

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 10 - odnośnie dodawania zdjęć na forum :!: -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki ogromne! Czaję już jaka jest różnica między pikselem a alfanumerycznym:) Alfanumeryczny jest w sumie zabawny. Taki powrót do lat '90.

Czy wymienia się tylko sam wyświetlacz czy całą "obudowę" razem z wyświetlaczem?

Jak je rozróżnić bez podłączenia? Mają jakieś numery części? modele? różne firmy?

 

I pytanie zasadnicze. Czy przez bt tego radia można transmitować muzykę z telefonu czy służy tylko do rozmów?

 

Dodano: 21 cze 2017 - 12:48

Sam sobie odpowiem, żeby wszystko było jasne gdyby ktoś kiedyś szukał.

Po licznych poszukiwaniach. Dzięki bezinteresownej pomocy kolegi dyzol, z forum udało się ustalić, że:

 

Radio bluetooth ma numer wg. katalogu Renault 281159389RT. Wyświetlacz pikselowy, który gra z tym radiem ma numer wg. katalogu Renault - 280346458R. Warto znaleźć radio, które było wymontowane z auta, które nie miało GPS ponieważ jeśli miało GPS to nie będzie się dało ustawić na zegarze godziny i trzeba będzie w radio zmieniać soft. Zmianę softu zrobił mi kolega Cinas z forum.

Wszystko działa.

Edytowane przez Abraxus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 21.06.2017 o 12:48, Abraxus napisał:

Dzięki ogromne! Czaję już jaka jest różnica między pikselem a alfanumerycznym:) Alfanumeryczny jest w sumie zabawny. Taki powrót do lat '90.

Czy wymienia się tylko sam wyświetlacz czy całą "obudowę" razem z wyświetlaczem?

Jak je rozróżnić bez podłączenia? Mają jakieś numery części? modele? różne firmy?

 

I pytanie zasadnicze. Czy przez bt tego radia można transmitować muzykę z telefonu czy służy tylko do rozmów?

 

Dodano: 21 cze 2017 - 12:48

Sam sobie odpowiem, żeby wszystko było jasne gdyby ktoś kiedyś szukał.

Po licznych poszukiwaniach. Dzięki bezinteresownej pomocy kolegi dyzol, z forum udało się ustalić, że:

 

Radio bluetooth ma numer wg. katalogu Renault 281159389RT. Wyświetlacz pikselowy, który gra z tym radiem ma numer wg. katalogu Renault - 280346458R. Warto znaleźć radio, które było wymontowane z auta, które nie miało GPS ponieważ jeśli miało GPS to nie będzie się dało ustawić na zegarze godziny i trzeba będzie w radio zmieniać soft. Zmianę softu zrobił mi kolega Cinas z forum.

Wszystko działa.

 

Witam jakie miałeś stare radio. Ja mam zwykłe i zastanawiam się czy też mogę sobie zamienić radio i wyświetlacz tak jak ty to zrobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odkopię... mam płaskie zupełnie radio z ty kreskowym wyświetlaczem, żeby zmienić radio na lepsze ( i notabene mieć lepszy wyświetlacz) muszę wymienić " i to i to" czy może magicznie po wymianie radia wyświetlacz ogarnie i będzie wyświetlał kolory ?. Nie wiem po prostu czy to są różne wyświetlacze czy jeden, i czy po wymianie radia muszę coś jakoś aktywować czy wystarczy, że przełożę i działa ?. Ostatnie pytanie mam chinch przy radiu ( niżej) co w takiej sytuacji? wstawić tam jakieś usb do ladowania telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!